przyjazna Grawerstwo, Akcept Identyfikacja Wizualna Firm Walencik A., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 17:00
Wt.
08:30 - 17:00
Śr.
08:30 - 17:00
Cz.
08:30 - 17:00
Pt.
08:30 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5251457739
REGON: 012607879
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Firma Akcept zlokalizowana jest w Warszawie. Skupiamy się przede wszystkim na identyfikacji wizualnej firm. Właścicielem jest Andrzej Walencik. Działamy na rynku od ponad trzydziestu lat.

Oferta

Specjalizujemy się w reklamie wizualnej firm oraz przedsiębiorstw. Świadczymy szereg usług grawerowania, cięcia konturowego czy frezowania ploterowego. Przygotowujemy różnego rodzaju gadżety reklamowe i pamiątki. Wykonujemy też szyldy reklamowe, które są świetną wizytówką firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby były wykonane starannie i dokładnie. Na szyldach możemy zastosować elementy grawerowane, frezowane oraz nadrukowane. Korzystamy z wielu materiałów, w zależności od oczekiwań klientów. Podejmujemy się prac związanych z szeroko pojętą identyfikacją biura, w tym między innymi oferujemy wykonanie tablic informacyjnych czy kierunkowych.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę z zakresu tabliczek okazjonalnych. Możemy je wykonać w formie pamiątki na rocznicę czy urodziny. Ozdabiamy je grawerem na podkładach z MDF. Jesteśmy w stanie wykonać usługi grawerowania na metalach i laminatach grawerskich.

Oferujemy przygotowanie logotypów firmowych. Aby uzyskać jak najlepszy efekt, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania techniczne. Prowadzimy produkcję i sprzedaż identyfikatorów, które przygotowujemy według wzoru klienta. Stosujemy na nich metodę grawerowania oraz nadruku.

Nasi pracownicy są w stanie wykonać różnego rodzaju piktogramy oraz numery, stosując technologię Grawerton. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym. Korzystamy z plotera grawerującego wysokiej klasy.

Przygotowaliśmy ofertę z zakresu poligrafii. Proponujemy usługi cięcia sitodruku oraz wykonanie wydruków na foliach oraz banerach. Proponujemy także wysokiej jakości wizytówki oraz papiery firmowe. Wykonujemy ulotki, zaproszenia czy katalogi.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Akcept z Warszawy.

Artykuły

Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę? Zrób to z Akcept
Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę? Zrób to z Akcept
Jeżeli właśnie otworzyłeś firmę lub chcesz pozyskać nowych klientów koniecznie skorzystaj z usług Akcept i zwiększ rozpoznawalność swojego przedsiębiorstwa.
Logo, czyli znak rozpoznawczy Twojej firmy
Logo, czyli znak rozpoznawczy Twojej firmy
W artykule znajdziesz informacje o tym, czym się kierować przy tworzeniu loga. Dowiesz się również, jak istotną rolę odgrywa kolorystyka znaku rozpoznawczego.
Co robi agencja identyfikacji wizualnej firmy
Co robi agencja identyfikacji wizualnej firmy
Jak można wyróżnić się spośród wielu podobnych firm? Studio graficzne i reklamowe jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw.

Wideo

Kontakt

Kontakt Akcept Identyfikacja Wizualna Firm Walencik A.

Akcept Identyfikacja Wizualna Firm Walencik A., Warszawa

Opinie (10)

Opinie o firmie Akcept Identyfikacja Wizualna Firm Walencik A.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
25.05.2022
Stworzyli przepiękne logo do recepcji w moim hotelu. Jestem bardzo zadowolony.
Hubert
Hubert
5.0
05.03.2022
Wiedzą, jak tworzyć reklamę zewnętrzną. Wykonali dla mnie wyjątkowy baner.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
20.01.2022
Bardzo miło wspominam z nimi współpracę. Graficy jakich mało. Z całą pewnością jedna z lepszych agencji reklamowych w okolicy.
Joanna
Joanna
5.0
08.11.2021
Wykonali dla mnie przepiękny i oryginalny szyld. Naprawdę jestem zadowolona z jakości tej usługi. Polecam z czystym sumieniem!
Krakus
Krakus
5.0
22.09.2021
Bardzo kreatywni i otwarci specjaliści. Polecam ich do produkcji szyldu.
Sama69
Sama69
4.0
24.07.2021
Tylko im zlecam produkcję gadżetów reklamowych. Są świetni w tym, co robią.
Sara
Sara
5.0
05.05.2021
Są świetni w realizacji sitodruków. Doskonali specjaliści.
Mira
Mira
5.0
24.03.2021
Świetne jest to, że banery realizują dokładnie tak, jak sobie wyobrażę. Zdecydowanie najlepsi wykonawcy reklamy zewnętrznej w okolicy.
fan
fan
5.0
14.01.2021
Na grawerowaniu znają się jak mało kto. Polecam korzystanie z ich usług.
Dmitri
Dmitri
4.0
28.11.2020
Od lat z nimi współpracuje. Wykonują świetne banery reklamowe dla mojej firmy.