Zachęcamy do udziału w kursie prawa jazdy kat.B
Zachęcamy do udziału w kursie prawa jazdy kat.B, Ośrodek szkolenia kierowców Autogryf Lux Elka Marian Mańczak, Kiełpino

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832062310
REGON: 220254055
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Ośrodek szkolenia kierowców Autogryf znajduje się w Kiełpinie, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Szkolimy przyszłych kierowców w zakresie prawa jazdy kat. B. Właścicielem jest Marian Mańczak.

Oferta

Prawo jazdy w dzisiejszych czasach to niemalże konieczność. Większość młodych ludzi decyduje się na rozpoczęcie kursu, krótko po skończeniu osiemnastych urodzin. Posiadanie prawa jazdy to nie tylko wygoda, ale i wymóg wielu pracodawców. My dostosowaliśmy naszą ofertę do klientów i organizujemy szkolenia z zakresu kategorii B. 9-letnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy zajęcia praktyczne i teoretyczne, wykłady z zasad ruchu drogowego, a także solidne przygotowanie do egzaminu. Aby ułatwić kursantom naukę, materiały dydaktyczne kursanci otrzymują bezpłatnie. W skład wchodzą podręcznik, testy i materiały wspomagające zdobycie wiedzy i usystematyzowanie jej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani instruktorzy z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Dzięki temu kursanci mogą się czuć bezpiecznie podczas jazd. Zajęcia teoretyczne trwają 30 godzin lekcyjnych i odbywają się w specjalnie wyposażonej sali wykładowej. Podczas każdego spotkania wyświetlane są slajdy ze zdjęciami, które instruktor skrupulatnie omawia. Następnie odbywają się zajęcia praktyczne, które trwają 30 godzin zegarowych. W tym przypadku kursant umawia się na spotkanie z instruktorem i ćwiczy swoje umiejętności na placu manewrowym.

W dniu rozpoczęciu kursu należy wykonać niezbędne badania lekarskie, które potwierdzą zdolność do prowadzenia pojazdów. Dbamy o to, by każdy kursant znał obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz znaki drogowe.

Umożliwiamy elastyczną metodę zapłaty za kurs. Można zapłacić w całości z góry lub w dogodnych ratach. Pierwsza wpłata wynosi 450 zł, druga wpłata obowiązuje po zajęciach teoretycznych, natomiast trzecia wpłata po 10 godzinach praktyki.

Zależy nam, by nasi kursanci uzyskali wynik pozytywny egzaminu, zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem. Gwarantujemy profesjonalizm i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego Ośrodka szkolenia kierowców Autogryf w Żukowie.

Artykuły

Trzy porady, dzięki którym bez trudu zdasz egzamin na prawo jazdy
Trzy porady, dzięki którym bez trudu zdasz egzamin na prawo jazdy
Każdy chce zdać egzamin na prawo jazdy. Niestety niewielu osobom udaje się to przy pierwszym podejściu. Jak opanować nerwy, żeby otrzymać upragniony dokument?

Wideo

Kontakt

Kontakt Ośrodek szkolenia kierowców Autogryf Lux Elka Marian Mańczak

Ośrodek szkolenia kierowców Autogryf Lux Elka Marian Mańczak, Kiełpino

Opinie (18)

Opinie o firmie Ośrodek szkolenia kierowców Autogryf Lux Elka Marian Mańczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jagoda
Jagoda
5.0
03.11.2019
Koleżanka powiedziała mi o tej szkole jazdy. Dzięki temu zdałam bez problemu egzamin.
Joanna
Joanna
5.0
27.09.2019
Mają odpowiedni sprzęt do przeprowadzania zajęć teoretycznych. Polecam.
Franek
Franek
5.0
18.07.2019
Jeśli chcecie zdawać na prawo jazdy to polecam jazdy w tej szkole. Instruktorzy znają się na tym co robią.
Adrianna
Adrianna
5.0
31.05.2019
Jestem zadowolona z przeprowadzonych zajęć w tej szkole. Polecam.
Aniela
Aniela
5.0
18.03.2019
Zdałam tutaj prawo jazdy za 1 razem. Nauka nie poszła na marne.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
17.01.2019
Jedna z lepszych szkół nauki jazdy w okolicy. Mają super instruktorów. Polecam.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
24.12.2018
Jeśli szukacie sprawdzonej szkoły jazdy to zapoznajcie się z ofertą ośrodka Autogryf. Przyjazna kadra szkoleniowa i sprawne pojazdy do nauki.
Adam
Adam
5.0
28.11.2018
W tym ośrodku szkoleniowym pracują profesjonaliści. Mój instruktor nauczył mnie bardzo dobrej techniki jazdy samochodem, dzięki czemu czuję się pewnie za kierownicą.
Jagoda
Jagoda
5.0
10.10.2018
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu. Materiały szkoleniowe przydały się też podczas nauki do egzaminu.
Wiola
Wiola
5.0
22.09.2018
Kurs na prawo jazdy przebiegł raz dwa. Podczas jazd dowiedziałam się wielu ważnych zasad, które obecnie stosuję podczas jazdy.
Paulina
Paulina
5.0
10.08.2018
Kilka lat temu zrobiłam prawo jazdy, jednak nie jeździłam samochodem. Zdecydowałam się wykupić dodatkowe godziny doszkalające i nie żałuję. Teraz czuję się pewnie na drodze.
Dagmara
Dagmara
5.0
08.07.2018
W prezencie urodzinowym otrzymałam pieniążki, które przeznaczyłam na kurs prawa jazdy. Dzięki temu jestem teraz niezależna, a nowa umiejętność przydaje mi się również w pracy.
Czarek
Czarek
5.0
22.06.2018
Świetne miejsce dla przyszłych kierowców. Zajęcia wspominam bardzo miło, zwłaszcza te na placu manewrowym.
Dariusz
Dariusz
5.0
22.05.2018
Od zawsze chciałem zrobić kurs na prawo jazdy. W tym ośrodku się to udało. Wielki plus za dogodny system spłaty kursu. Polecam.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
15.04.2018
Wykorzystałam okazję, by poćwiczyć na programie z pytaniami egzaminacyjnymi i udało się. Egzamin zdałem za pierwszym razem.
Kinga
Kinga
5.0
10.03.2018
Jestem bardzo zadowolona z poziomu merytorycznego zajęć w Ośrodku szkolenia kierowców Autogryf. Pomogło mi to w nauce do egzaminu państwowego.
Ewa
Ewa
5.0
17.02.2018
Razem z koleżanką poszłyśmy na kurs i nie żałujemy. Sympatyczni ludzie i bardzo przydatne materiały szkoleniowe. Egzamin również poszedł po mojej myśli.
Kornelia
Kornelia
5.0
29.01.2018
Po skończeniu 18 lat od razu zapisałam się na kurs prawa jazdy. Zajęcia minęły w bardzo fajnej atmosferze, a jazdy były z wykwalifikowanym instruktorem. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Polecam.