Skuteczne przygotowanie do egzaminów praktycznych prawa jazdy
Skuteczne przygotowanie do egzaminów praktycznych prawa jazdy, Nauka Jazdy - ARTMA, Przasnysz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7611129548
REGON: 550718088
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

W Ośrodku Szkolenia Kierowców ARTMA zajmujemy się nauką jazdy i przygotowywaniem kandydatów na kierowców kategorii B do egzaminów teoretycznych i praktycznych. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, by potrafili odpowiednio zachować się w każdej sytuacji na drodze.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Kurs prawa jazdy kategorii B ma nie tylko za zadania pozwolić kandydatów skutecznie zdać egzamin teoretyczny, a następnie praktyczny, ale przede wszystkim nauczyć bezpiecznie i sprawnie poruszać się po drogach. Z tego właśnie założenia wychodzimy w naszym ośrodku szkolenia. Dlatego też podczas każdego kursu poświęcamy kursantom odpowiednią dla nich ilość czasu, by nie tylko doskonale opanowali wiedzę, lecz również nabyli niezbędne umiejętności i pewność za kółkiem. Dzięki temu nie dadzą zaskoczyć się zarówno na egzaminie, jaki i w każdej sytuacji na drodze.

Prowadzimy kurs teoretyczny obejmujący przepisy ruchu drogowego, budowę pojazdu oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie szkolimy kandydatów podczas jazdy na placu manewrowym i w ruchu miejskim. Ćwiczenia odbywają się na takich samych samochodach jak w ośrodkach egzaminacyjnych.

Dodatkowo oferujemy jazdy doszkalające i przypominające dla osób, które mają uprawnienia, ale dawno nie jeździły samochodem.

Pomagamy również w uzyskaniu niezbędnych badań i przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia kursu.

Po więcej zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Właściwe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy – jak powinien wyglądać kurs?
Właściwe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy – jak powinien wyglądać kurs?
Ośrodki szkolenia kierowców realizujące kursy na prawo jazdy kategorii B powinny być przede wszystkim przystępne dla kursantów. Jak dokładnie wyglądają zajęcia?

Wideo

Kontakt

Kontakt Nauka Jazdy - ARTMA

Nauka Jazdy - ARTMA, Przasnysz

Opinie (0)

Opinie o firmie Nauka Jazdy - ARTMA


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.