Treningi dedykowane specjalnie dla kobiet
Treningi dedykowane specjalnie dla kobiet, Mrs Sporty Klub sportowy, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130419264
Branża:

O firmie

Mrs.Sporty Klub sportowy znajduje się w Warszawie. Działamy od 2011 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć fitness oraz motywowaniu kobiet do zmiany nawyków żywieniowych. Firmą zarządza Anna Sobolewska.

Oferta

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia fizyczne przyniosą efekty szybciej niż się Państwu wydaje. Nasz klub sportowy Mrs. Sporty prowadzimy od sześciu lat. Przez ten czas poznaliśmy wiele odrębnych historii kobiet, które zmagały się z własnymi słabościami. Jednak dzięki naszej pomocy, dziś cieszą się zdrowiem i piękną sylwetką. Oferujemy pakiet ćwiczeń, które wpłyną na poprawę kondycji, a także sprawią, iż pokochają panie wydolność ruchową.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem sportowym, który udostępniamy do użytku klubowiczek. W klubie przygotowaliśmy kilka opcji, wybór pozostawiamy naszym klientkom. Panie mogą skorzystać z pakietu odchudzania, dobrej kondycji, poprawy jędrności ciała, treningu osobistego oraz treningu pleców. Oferujemy też trening personalny z trenerem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności i wiedzę teoretyczną potwierdzają liczne certyfikaty oraz uprawnienia. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym kroku. Podczas każdego z treningów wdrażany jest specjalny program żywieniowy, a na naszym blogu znajdują się ciekawe propozycje pożywnych i zdrowych posiłków.

Opieramy się na koncepcji treningowej, która powstała przy współpracy ze Stefanie Graf i Instytutem Profilaktyki i Rehabilitacji w Kolonii. Jest to jedna z lepszych technik, która daje widoczne efekty treningów. Systematyczny trening w krótkim czasie wzmacnia najważniejsze partie mięśniowe i poprawia kondycję. Dokładamy wszelkich starań, by umilić paniom czas spędzany na siłowni.

Z naszej strony zapewniamy kompleksową opiekę trenerską i dietetyczną. Zależy nam na zadowoleniu oraz zdrowiu każdej klientki.

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia placówki Mrs.Sporty w Warszawie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mrs Sporty Klub sportowy

Mrs Sporty Klub sportowy, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Mrs Sporty Klub sportowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bogumiła J.
Bogumiła J.
5.0
21.12.2016
Fajne miejsce, miła atmosfera i przede wszystkim jest czysto! W porównaniu z wielkimi sieciami tutaj jest fantastyczna, kameralna atmosfera. Aż chce się przychodzić i ćwiczyć. Trenerzy kompetentni, pomocni i z uśmiechem na twarzy omawiają ćwiczenia oraz korygują błędy. Jakość obsługi na wysokim poziomie. Różnorodność zajęć na plus! Polecam każdej kobiecie!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.06.2014
Świetne miejsce! Indywidualnie podchodzą do klienta - dostosowali mi program wysiłkowy i żywieniowy, który teraz, po miesiącu, dał piorunujące rezultaty. Naprawdę warto się trochę poruszać pod okiem specjalisty