Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130105287
Branża:

O firmie

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo robót inżynieryjno-budowlanych Mag działa na terenie stolicy kraju i okolicznych miejscowości już od ponad dwudziestu lat. Właścicielem firmy jest Maciej Gałązka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest wykonawstwo wszelkich czynności związanych z budową sieci ciepłowniczych. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce w zawodzie zdobyliśmy szeroką wiedzę.

W firmie Mag wszyscy zatrudnieni inżynierzy, technicy oraz inni pracownicy mający niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu, bardzo rzetelnie i z dużą skrupulatnością podchodzą do swoich obowiązków. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Specjalistyczny zakres naszych prac to:
  • budowa komór ciepłowniczych stosując prace instalacyjne
  • budowa sieci i przyłączy wodociągowych
  • udowa sieci kanalizacyjnych
  • budowa sieci i magistrali ciepłowniczych w technologii tradycyjnej oraz preizolowanej
Ponadto stosujemy przyłączanie do istniejących sieci cieplnych wszystkich nowych odbiorców w ramach wspólnie zawartych umów przyłączeniowych. Mamy na koncie wiele zrealizowanych przedsięwzięć jak np.: roboty instalacyjne na Stadionie Narodowym w Warszawie, przebudowę magistrali cieplnych w związku z budową mostu Północnego w Warszawie, budowę sieci cieplnych w C.H Arkadia w Warszawie i wiele innych.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny. Angażujemy się w każde zadanie, gdyż zależy nam na Państwa satysfakcji. Wyróżniamy się terminowością oraz profesjonalnym podejściem do każdego zlecenia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i korzystamy z innowacyjnych technologii.

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z naszym przedsiębiorstwem Mag zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Mag

Mag, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Mag