Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9552568559
REGON: 52382243800000
KRS: 0001005760

O firmie

Odzież ochronna, robocza i artykuły BHP, Megaton. Artykuły BHP, spawarki, tarcze, Szczecin Siedziba firmy Megaton prowadzonej przez Mariusza Millera zlokalizowana jest w Szczecinie. Już od 2004 roku przedsiębiorstwo zaopatruje klientów w artykuły BHP, narzędzia i sprzęt spawalniczy.

Oferta

Działalność firmy Megaton skupia się przede wszystkim na zaopatrywaniu firm działających w branży stalowej oraz budowlanej w niezbędne podczas ich pracy artykuły i urządzenia. Przedsiębiorstwo ma do zaoferowania duży wybór wysokiej klasy produktów. Asortyment poszerzany jest ciągle o nowe artykuły, w celu wyjścia naprzeciw wszystkim potrzebom klientów.

W czym specjalizuje się przedsiębiorstwo Megaton ze Szczecina?

Przedsiębiorstwo Megaton ze Szczecina specjalizuje się w handlu wieloma artykułami spawalniczymi, na przykład uchwytami i chemią spawalniczą. Ponadto prowadzi serwis spawarek i zajmuje się regeneracją palników ręcznych oraz ostrzeniem pił widiowych czy HSS. Wszystkie oferowane przez firmę produkty są sprawdzone oraz solidne, a usługi realizowane są dokładnie i terminowo.

Jakie produkty oferuje firma Megaton?

Firma Megaton oferuje swoim klientom przede wszystkim spawarki MIG-MAG, MMA, TIG oraz przecinarki plazmowe. Do spawania posiada też końcówki prądowe, rolki, preparaty antyodpryskowe, przyłbice i rękawice. Klienci mogą również kupić elektrody, topniki, druty spawalnicze i palniki propanowe oraz acetylenowe.

Oferta obejmuje też takie narzędzia ręczne i elektronarzędzia jak:
 • piły taśmowe,
 • wiertarki,
 • szlifierki.
 • wiertła,
 • gwintowniki,
 • frezy.
Dodatkowo firma może zaproponować sprzedaż materiałów ściernych, w tym tarcz szlifierskich, ściernic, szczotek i specjalnych włóknin.

Gdzie można się zaopatrzyć w artykuły BHP?

W doskonałej jakości artykuły BHP można się zaopatrzyć w firmie Megaton. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi:
 • ubrania robocze,
 • rękawice,
 • buty robocze,
 • ochronniki uszu,
 • ochronniki oczu,
 • kaski.
Zamówiony towar dostarczany jest przez firmę własnym transportem. W zależności od wielkości zamówień możliwe są negocjacje cen i warunków płatności. Przedsiębiorstwo gwarantuje wysoką jakość, kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo.

Dodatkowe informacje o ofercie Megaton znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.


Marki i specjalizacje

Naszym klientom mamy do zaoferowania wiele produktów znanych oraz renomowanych marek, takich jak: Esab, Metalweld, Tysweld, Lincoln, Zaso, Koma, Perun, Metabo, Hitachi, Fein, Einchell, Planam, Panoply, Cofra, Tiger, Peltor oraz Uvex.

Artykuły

Jakie są najczęstsze awarie spawarek i ich przyczyny?
Jakie są najczęstsze awarie spawarek i ich przyczyny?
Spawarki to solidne urządzenia, jednak nie bezawaryjne. Jak każdy sprzęt, z czasem ulegają różnym uszkodzeniom. Sprawdź, jakie usterki są najczęstsze.
Odzież ochronna dla spawaczy w ofercie firmy Megaton
Odzież ochronna dla spawaczy w ofercie firmy Megaton
Odzież ochronna dla spawa czy dzieli się na dwie klasy w zależności od tego, jakie techniki spawalnicze są wykonywane na stanowisku. Jak wygląda to w praktyce?
 W jaką odzież ochronną powinni być wyposażeni pracownicy budowlani?
W jaką odzież ochronną powinni być wyposażeni pracownicy budowlani?
To po stronie pracodawcy leży obowiązek zaopatrzenia pracownika w odpowiednią odzież ochronną. Warto jednak wiedzieć, jakie elementy są najważniejsze – sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Megaton. Artykuły BHP, spawarki, tarcze

Megaton. Artykuły BHP, spawarki, tarcze, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Megaton. Artykuły BHP, spawarki, tarcze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.