Nieruchomości i geodezja na najwyższym poziomie
Nieruchomości i geodezja na najwyższym poziomie, Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości, Szczytno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7450008011
REGON: 510510887
Rok założenia:
1991

O firmie

Firma Nieruchomości GPS, której właścicielem jest Tomasz Lewandowski, działa w branży geodezyjnej. Do zadań pracowników należy geodezyjna obsługa nieruchomości i inwestycji. Jesteśmy zlokalizowani w Szczytnie, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy nieprzerwanie od prawie 30 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Specjalizacją naszej firmy Nieruchomości GPS jest świadczenie profesjonalnych usług geodezyjnych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu kartografii. Jesteśmy nastawieni na kompetentne wykonywanie zleconych nam zadań, sumienność i pełne zaangażowanie. Cieszymy się dużym zaufaniem i dobrą reputacją, więc chcąc pozostać w znakomitych relacjach z Klientami, działamy regularnie z dużą motywacją. Satysfakcja osób, które powierzają nam zlecenia, jest podstawą naszej działalności. Zatrudniona kadra geodetów w naszej firmie traktuje indywidualnie każde zlecenie, mając na uwadze dobro Klienta.

Pracujemy, korzystając wyłącznie z przystosowanego, sprawdzonego sprzętu. W skład naszych kompetencji wchodzi obsługa geodezyjno-prawna, w ramach której zajmujemy się podziałami działek, analizą stanu prawnego obiektów, aktualizacją ewidencji budynków oraz gruntów, a także wznawianiem znaków graficznych nieruchomości.

Świadczymy także usługi związane z geodezyjnym wsparciem inwestycji. Wyspecjalizowana kadra pracownicza podejmuje się tyczenia obiektów, inwentaryzacji powykonawczej w zakresie działań geodezyjnych, a także wykonawstwa pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, po czym tworzona jest dokumentacja opisująca wynik. Co więcej, opracowujemy mapy w sposób analogowy oraz numeryczny, co jest niezbędne dla wykonania projektu.

Uzupełnieniem naszej oferty jest pośrednictwo przy kupnie i nabyciu nieruchomości.

Zapewniamy, że dotrzymujemy terminów wykonania wszystkich prac. Przygotowaliśmy dla Państwa interesujące i konkurencyjne rozwiązania cenowe.

Zapraszamy do współpracy z firmą Nieruchomości GPS.

Kontakt

Kontakt Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości

Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości, Szczytno

Opinie (1)

Opinie o firmie Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
5,0
31.01.2019
Serdecznie polecam współpracę z firmą Nieruchomości GPS! Terminowo wykonują powierzone im zlecenia. Niedawno zleciłam im podział mojej działki. To dość złożona procedura, jednak wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji.
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0