Fotografia lotnicza na wysokim poziomie
Fotografia lotnicza na wysokim poziomie, Sky Sensor Karol Lisiecki, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9562175637
Rok założenia:
2023
Branża:

O firmie

Właścicielem firmy Sky Sensor jest Karol Lisiecki. Nasza siedziba znajduje się w Toruniu. Na rynku funkcjonujemy od 2023 roku.

Oferta

Firma Sky Sensor stanowi kluczowego partnera w dziedzinie technologii dronów, oferując szeroki wachlarz usług, od fotografii i filmowania w wysokiej rozdzielczości po zaawansowane analizy i pomiary terenowe. Dzięki naszemu sprzętowi współpracujemy z wieloma sektorami, takimi jak przemysł, budownictwo czy rolnictwo precyzyjne. Mapowanie dronem czy rekonstrukcja modeli 3D obiektów i terenów to tylko początek naszej oferty.

Nasza specjalność to fotogrametria niskiego pułapu, czyli technika idealna do gromadzenia danych geoprzestrzennych. Ta metoda znajduje zastosowanie w różnorodnych projektach, od analiz gruntów i terenów, przez monitorowanie postępów budowlanych, aż po zaawansowane analizy przemysłowe.

Zadania specjalne to kolejny aspekt naszej działalności. Nasze drony są w stanie zbadać obszary trudno dostępne i potencjalnie niebezpieczne. Obejmuje to zarówno konstrukcje inżynierskie, jak wieże czy mosty, jak i obszary naturalne, takie jak tereny bagienne czy zalesione. W kontekście rolnictwa precyzyjnego jesteśmy w stanie dostarczyć szczegółowych danych dotyczących jakości gruntu, plonów i różnych form zagrożeń, takich jak susze czy działania łowieckie.

W sektorze budownictwa oferujemy możliwość ciągłego monitorowania postępów prac, co stanowi cenne narzędzie zarządzania dla inwestorów i wykonawców. Dokumentacja z drona to znakomity sposób na utrzymanie kontroli nad projektem i zapewnienie jego skutecznej realizacji.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Sky Sensor, by razem odkrywać nowe możliwości technologii dronów w różnych dziedzinach.

Artykuły

Inspekcja elewacji budynków z wykorzystaniem dronów w ofercie Sky Sensor?
Inspekcja elewacji budynków z wykorzystaniem dronów w ofercie Sky Sensor?
Wykorzystanie dronów do inspekcji elewacji budynków powoli staje się codziennością. Właśnie takie usługi świadczy firma Sky Sensor. Nawiąż z nią współpracę.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sky Sensor Karol Lisiecki

Sky Sensor Karol Lisiecki, Toruń

Produkty i usługi

 • Mapowanie terenu dronem Sky Sensor

  Mapowanie terenu dronem Sky Sensor

  • Zapytaj o cenę
 • Rekonstrukcje 3D dronem Sky Sensor

  Rekonstrukcje 3D dronem Sky Sensor

  • Zapytaj o cenę
 • Diagnostyka dronem Sky Sensor

  Diagnostyka dronem Sky Sensor

  • Zapytaj o cenę

Zobacz wszystkie usługi

Opinie (0)

Opinie o firmie Sky Sensor Karol Lisiecki


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.