Mieszkania, biura, działki i inne nieruchomości
Mieszkania, biura, działki i inne nieruchomości, Leach & Lang Property Consultants, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6762284832
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Leach&Lang Property Consultants znajduje się w Krakowie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2004 roku, co sprawia, że bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy, jak im wszystkim sprostać. Właścicielem firmy jest Thomas Leach.

Oferta

Klientom oferujemy fachowe doradztwo w zakresie nieruchomości. Spośród innych firm wyróżnia nas kontakt i bliska współpraca klienta z kadrą firmy. Działamy na krajowym rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych. Ofertę kierujemy do najemców, właścicieli i inwestorów. Mamy spore doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i aktywami, a także w konsultingu. Mamy rozległą wiedzę na temat rynku nieruchomości.

Działamy jako biuro pośrednictwa w obrocie i zarządzaniu nieruchomościami. Posiadamy ubezpieczenie i wymagane licencje. Jesteśmy członkiem Aspire Business Network i British Polish Chamber of Commerce. Mamy bardzo różnorodną ofertę mieszkań na wynajem i sprzedaż. Cały czas poszerzamy naszą ofertę o nowe lokale, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej wyszukiwarce znaleźć można między innymi:
  • biura,
  • działki,
  • domy,
  • lokale handlowe i usługowe.

Jeśli mają Państwo problem z wyborem oferty, zachęcamy do kontaktu. Na pewno znajdziemy to, czego szukacie. Do współpracy zapraszamy też jeśli macie mieszkanie na sprzedaż lub wynajem.

Klientom doradzamy w transakcjach kupna i sprzedaży. Mamy rozległą wiedzę, która pozwala nam odpowiednio doradzić przy sprzedaży albo kupnie nieruchomości w odpowiednim czasie i we właściwej cenie. Dobrze znamy bieżącą sytuację rynkową i aktualne stawki transakcyjne.

Ponadto świadczymy szeroki wachlarz usług dla deweloperów i zajmujemy się zarządzaniem projektami oraz nieruchomościami. Uzupełnienie oferty stanowi wykańczanie wnętrz i montaż kuchni. Oferujemy kompleksowe wykończenie mieszkania razem z jego umeblowaniem, a także usługi Home Stagingu. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzą Państwo czas, ale również pieniądze. Mamy niezbędne doświadczenie projektowe i budowlane w tym zakresie.

Zapraszamy do współpracy, nasza siedziba znajduje się w Krakowie.

Artykuły

Agencje nieruchomościowe – poznaj ich szeroki zakres usług
Agencje nieruchomościowe – poznaj ich szeroki zakres usług
Najlepsze agencje nieruchomości, oferują niestandardowe usługi takie, jak zarządzanie budynkami, wykończenia wnętrz, zarządzanie projektami i inwestycjami.

Wideo

Więcej informacji

  • Strona internetowa zobacz
  • Znajdź nieruchomość zobacz
  • Usługi inwestycyjne zobacz
  • Zarządzanie nieruchomością zobacz
  • Zarządzanie projektami zobacz

Kontakt

Kontakt Leach & Lang Property Consultants

Leach & Lang Property Consultants, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Leach & Lang Property Consultants

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Barbara
Barbara
5.0
12.11.2019
Firma godna polecenia.