Kompleksowe usługi administracyjne
Kompleksowe usługi administracyjne, Hallo Fadom, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6460325729
REGON: 270501595
KRS: 0000117071
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Siedziba biura Hallo Fadom zlokalizowana jest w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Działalność w branży prowadzimy od 1990 roku. Właścicielami firmy są Gustaw Staniek oraz Stefan Wach.

Oferta

Od niemal 30 lat działamy na polskim rynku. Ten czas pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia oraz szerokiego grona Klientów. Specjalizujemy się w wynajmie hal produkcyjnych oraz sprzedaży mieszkań i działek budowlanych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do różnego rodzaju firm.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • pomoc w sprzedaży mieszkań,
  • pomoc w sprzedaży działek budowlanych,
  • pomoc w wynajmie hal produkcyjnych,
  • wynajem biur,
  • wynajem magazynów,
  • sprzedaż mieszkań bezczynszowych.
Kolejną usługą, jaką świadczy nasza firma, są usługi administracyjne. Ponadto zajmujemy się zleceniami w zakresie usług ogólnobudowlanych.

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, dlatego wszystkie usługi wykonujemy sprawnie i rzetelnie. O wysokiej jakości realizowanych przez nas zadań świadczy szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów. Gwarantujemy oczekiwany efekt i konkurencyjne ceny. Pomożemy w wyborze odpowiednich nieruchomości, które spełnią Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania finansowe.

Zapraszamy do współpracy z Hallo Fadom.

Kontakt

Kontakt Hallo Fadom

Hallo Fadom, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Hallo Fadom