Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego
Tłumaczenia przysięgłe języka angielskiego, Krzysztof Paszkowski Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Michałowice-Wieś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130804275
REGON: 011576830
Rok założenia:
2010

O firmie

Nazywam się Krzysztof Paszkowski. Od ponad 25 lat świadczę profesjonalne usługi tłumaczeniowe jako tłumacz przysięgły języka angielskiego. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje sprawiają, że dysponuję wszystkimi cechami niezbędnymi do świadczenia profesjonalnych usług. Mam siedzibę w Michałowicach-Wsi, działam głównie na terenie województwa mazowieckiego, jednak rozpatrzę każdą propozycję współpracy.

Certyfikaty i dyplomy

Jako tłumacz przysięgły angielskiego uczestniczyłem w operacjach pokojowych ONZ, działałem również jako pracownik Misji RP przy instytucjach OBWE w Wiedniu i brałem udział w negocjacjach dotyczących kontroli zbrojeń i budowy środków zaufania w Europie.

W 1989 roku przy Sądzie Wojewódzkim w Warszawie ustanowiono mnie tłumaczem przysięgłym angielskiego. Jestem wpisany na listę Ministra Sprawiedliwości nr TP/101/05.

Należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

Oferta

Specjalizuję się w profesjonalnych tłumaczeniach z i na język angielski wszelkich dokumentów, umów handlowych oraz różnego rodzaju aktów prawnych, takich jak:
  • dokumenty osobiste,
  • umowy kupna-sprzedaży,
  • akty notarialne.
Zajmuję się wykonawstwem tłumaczeń uwierzytelnionych świadectw, dyplomów, zaświadczeń oraz dokumentów pojazdów.

Z zakresu tłumaczeń pisemnych realizuję zlecenia na tytuły własności i akty założycielskie spółek. Przekładam dokumenty procesowe i urzędowe. Ponadto zajmuję się weryfikacją i uwierzytelnianiem tłumaczeń wykonywanych przez inne osoby Dodatkowo poświadczam tłumaczenia i odpisy.

Posiadam szeroką branżową wiedzę, którą nieustannie poszerzam. Zależy mi, by być postrzeganym jako profesjonalista, który działa kompleksowo i rzetelnie. Podejmę się każdego powierzonego mi zadania i wykonam je skutecznie. Gwarantuję konkurencyjne ceny i doradztwo w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Zachęcam do kontaktu i odwiedzenia mojej strony WWW. Zapraszam do skorzystania z solidnych usług tłumaczeniowych.

Kontakt

Kontakt Krzysztof Paszkowski Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Krzysztof Paszkowski Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Michałowice-Wieś

Opinie (0)

Opinie o firmie Krzysztof Paszkowski Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego