Produkcja, transport i montaż konstrukcji stalowych
Produkcja, transport i montaż konstrukcji stalowych, Konstal Sp. z o. o., Krasne-Lasocice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372233052
REGON: 521906622
KRS: 0000969013
Dodatkowe kontakty:

502 402 101

503 073 111

502 404 110

18 332 14 37

18 334 45 04

18 334 45 05

O firmie

Konstal Sp. z o. o. to przedsiębiorstwo z siedzibą w Krasnych-Lasocicach, w województwie małopolskim. Firma działa od ponad 20 lat. Zajmuje się produkcją stalowych konstrukcji.

Oferta

Odpowiednio zabezpieczona stal, pomalowana na różne kolory, używana jest przez Konstal do produkcji wytrzymałych konstrukcji. Przedsiębiorstwo wytwarza standardowe obiekty oraz wyposaża je w wybrane przez klientów dodatki. Zapewnia wysoką jakość, konkurencyjne ceny i dotrzymywanie terminów. W ramach kompleksowej oferty konstrukcje są dostarczane na terenie całej Polski oraz precyzyjnie montowane. Dotyczy to np. garaży jedno, dwu i wielostanowiskowych w odmianach ocieplanych i nieocieplanych. Garaże świetnie sprawdzają się jako obiekty do parkowania samochodów i innych pojazdów. Można w nich też przechowywać narzędzia i materiały budowlane. Dachy garaży mogą być spadziste albo płaskie, a dodatkowo konstrukcje wykańczane są obróbkami metalowymi, rynnami i bramami. W ofercie znajdują się bramy uchylne i dwuskrzydłowe, a także drzwi garażowe. Konstal wykonuje również:
  • wiaty na drewno,
  • domki narzędziowe,
  • wiaty śmietnikowe,
  • wiaty na maszyny,
  • hale namiotowe,
  • szklarnie,
  • kojce dla psów.
Kojce przeznaczone są dla zwierząt małych i dużych. Mogą mieć dodatkowe wyposażenie w formie misek i podłóg z desek.

Dodatkowo firma wytwarza ogrodzenia budowlane, profile, kształtowniki i kontenery. Dzielą się one spawane i składane konstrukcje transportowe oraz magazynowe i kontenery mieszkalne.

Pełna oferta przygotowana przez Konstal Sp. z o. o. znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Wygodny i funkcjonalny garaż z pomocą firmy Konstal
Wygodny i funkcjonalny garaż z pomocą firmy Konstal
Garaże blaszane nie bez powodu już od lat cieszą się tak dużym powodzeniem wśród właścicieli samochodów. Jaką konstrukcję wybrać? Poznaj ofertę firmy Konstal.
Jakie wymiary powinien mieć garaż blaszany?
Jakie wymiary powinien mieć garaż blaszany?
Wymiary garażu blaszanego muszą być dopasowane do pojazdu. Ale co z miejscem na drugie auto albo narzędzia ogrodowe? Sprawdź, o czym pamiętać planując garaż.
Podłoże pod garaż blaszany – jak je przygotować?
Podłoże pod garaż blaszany – jak je przygotować?
Odpowiednie przygotowanie podłoża pod garaż blaszany jest kluczowe dla jego stabilności i trwałości. Jaki typ podłoża wybrać i o jakich parametrach pamiętać?

Kontakt

Kontakt Konstal Sp. z o. o.

Konstal Sp. z o. o., Krasne-Lasocice

Opinie (0)

Opinie o firmie Konstal Sp. z o. o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.