Sprzedaż i montaż garaży blaszanych
Sprzedaż i montaż garaży blaszanych, Konstal Sp. z o.o., Krasne-Lasocice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372233052
REGON: 521906622
KRS: 0000969013
Dodatkowe kontakty:

505 036 609

502 402 101

502 404 110

Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Konstal znajduje się w Krasnych-Lasocicach, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji konstrukcji metalowych, w tym garaży. Rozpoczęło działalność w 2001 roku.

Oferta

Konstal zajmuje się produkcją garaży blaszanych, poczynając od prostych, jednostanowiskowych konstrukcji, a kończąc na dwustanowiskowych, wykończonych rynnami obiektów. Garaże marki wyróżniają się wytrzymałością, estetykę, funkcjonalnością i atrakcyjnymi cenami. Można ich używać nie tylko do parkowania samochodów i innych pojazdów, ale również przechowywania narzędzi i materiałów budowlanych oraz do urządzenia w nich warsztatów.

Oferta garaży obejmuje:
  • garaże z profili malowanych,
  • garaże z profili zamkniętych ocynkowanych,
  • garaże z kształtowników ocynkowanych,
  • garaże jednostanowiskowe,
  • garaże wielostanowiskowe,
  • garaże z bramami uchylnymi,
  • wzmacniane garaże blaszane,
  • garaże z obróbkami i rynnami,
  • garaże blaszane na budowę,
  • wzmocnione garaże blaszane.
Ponadto produkowane są garaże z dachami płaskimi, spadzistymi na bok i pokrytymi blachami akrylowymi oraz ocynkowanymi. Wybór konstrukcji Konstal jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko ze względu na zalety obiektów, ale też fakt, że firma dowozi garaże na wskazane miejsce i za darmo je montuje.

Poza garażami przedsiębiorstwo wytwarza bramy garażowe w wersjach uchylnej i dwuskrzydłowej, wiaty na drewno, domki narzędziowe i kojce dla psów. Na ofertę firmy składają się też ogrodzenia budowlane, słupki, szklarnie w formie tuneli oraz profile i kształtowniki. Uzupełnieniem oferty są kontenery spawane, mieszkalne i składane, a także wiaty idealnie do prowadzenia działalności gospodarczej, składowania materiałów i parkowania maszyn rolniczych.

Więcej informacji o firmie Konstal oraz dodatkowe zdjęcia produkowanych konstrukcji znajdują się na stronie internetowej. W sprawie zakupu można się kontaktować telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Gdzie warto zamówić garaż blaszany?
Gdzie warto zamówić garaż blaszany?
Szukasz producenta garaży blaszanych, który dowozi towar na terenie całego kraju, oferuje najwyższą jakość i konkurencyjne ceny? Dobrze trafiłeś.
Poznaj największe zalety garażu blaszanego
Poznaj największe zalety garażu blaszanego
Zastanawiasz się, czy warto zamówić garaż? Chcesz poznać największe zalety garaży blaszanych? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wideo

Kontakt

Kontakt Konstal Sp. z o.o.

Konstal Sp. z o.o., Krasne-Lasocice

Opinie (0)

Opinie o firmie Konstal Sp. z o.o.