Sprzedaż i montaż garaży blaszanych
Sprzedaż i montaż garaży blaszanych, Konstal Sp. z o.o., Krasne-Lasocice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372233052
REGON: 521906622
KRS: 0000969013
Dodatkowe kontakty:

502 402 101

503 073 111

502 404 110

18 332 14 37

18 334 45 04

18 334 45 05

O firmie

Siedziba firmy Konstal znajduje się w Krasnych-Lasocicach, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji konstrukcji metalowych, w tym garaży. Rozpoczęło działalność w 2001 roku.

Oferta

Konstal zajmuje się produkcją garaży blaszanych, poczynając od prostych, jednostanowiskowych konstrukcji, a kończąc na dwustanowiskowych, wykończonych rynnami obiektów. Garaże marki wyróżniają się wytrzymałością, estetykę, funkcjonalnością i atrakcyjnymi cenami. Można ich używać nie tylko do parkowania samochodów i innych pojazdów, ale również przechowywania narzędzi i materiałów budowlanych oraz do urządzenia w nich warsztatów.

Oferta garaży obejmuje:
  • garaże z profili malowanych,
  • garaże z profili zamkniętych ocynkowanych,
  • garaże z kształtowników ocynkowanych,
  • garaże jednostanowiskowe,
  • garaże wielostanowiskowe,
  • garaże z bramami uchylnymi,
  • wzmacniane garaże blaszane,
  • garaże z obróbkami i rynnami,
  • garaże blaszane na budowę,
  • wzmocnione garaże blaszane.
Ponadto produkowane są garaże z dachami płaskimi, spadzistymi na bok i pokrytymi blachami akrylowymi oraz ocynkowanymi. Wybór konstrukcji Konstal jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko ze względu na zalety obiektów, ale też fakt, że firma dowozi garaże na wskazane miejsce i za darmo je montuje.

Poza garażami przedsiębiorstwo wytwarza bramy garażowe w wersjach uchylnej i dwuskrzydłowej, wiaty na drewno, domki narzędziowe i kojce dla psów. Na ofertę firmy składają się też ogrodzenia budowlane, słupki, szklarnie w formie tuneli oraz profile i kształtowniki. Uzupełnieniem oferty są kontenery spawane, mieszkalne i składane, a także wiaty idealnie do prowadzenia działalności gospodarczej, składowania materiałów i parkowania maszyn rolniczych.

Więcej informacji o firmie Konstal oraz dodatkowe zdjęcia produkowanych konstrukcji znajdują się na stronie internetowej. W sprawie zakupu można się kontaktować telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Co warto wiedzieć o garażach blaszanych oferowanych przez firmę Konstal? 
Co warto wiedzieć o garażach blaszanych oferowanych przez firmę Konstal? 
Garaże blaszane cechują się niską ceną, łatwością montażu, wygodą użytkowania i wytrzymałością. Dowiedz się więcej o produktach oferowanych przez firmę Konstal
Oferta garaży blaszanych od Konstal – co warto wiedzieć o tego typu konstrukcjach?
Oferta garaży blaszanych od Konstal – co warto wiedzieć o tego typu konstrukcjach?
Planujesz zakup garażu i zastanawiasz się, czy konstrukcja blaszana wyczerpie Twoje oczekiwania? Sprawdź, z jakimi informacjami na ten temat warto się zapoznać
Gdzie warto zamówić garaż blaszany?
Gdzie warto zamówić garaż blaszany?
Szukasz producenta garaży blaszanych, który dowozi towar na terenie całego kraju, oferuje najwyższą jakość i konkurencyjne ceny? Dobrze trafiłeś.
Poznaj największe zalety garażu blaszanego
Poznaj największe zalety garażu blaszanego
Zastanawiasz się, czy warto zamówić garaż? Chcesz poznać największe zalety garaży blaszanych? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wideo

Kontakt

Kontakt Konstal Sp. z o.o.

Konstal Sp. z o.o., Krasne-Lasocice

Opinie (0)

Opinie o firmie Konstal Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.