Produkcja i montaż garaży
Produkcja i montaż garaży , Konstal Sp. z o. o., Krasne-Lasocice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372233052
REGON: 521906622
KRS: 0000969013

O firmie

Przedsiębiorstwo Konstal Sp. z o. o. ma swoją siedzibę w Krasnych-Lasocicach, w województwie małopolskim. Firma, której początki sięgają 1999 roku, zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych i dodatkowymi usługami.


Oferta

Wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo konstrukcje stalowe to podstawa oferty przygotowanej przez przedsiębiorstwo Konstal. Firma od 20 lat produkuje je na zamówienie klientów oraz zapewnia transport na terenie Polski i precyzyjny montaż. Dotyczy to m.in. blaszanych garaży, które dostępne są w formie jednostanowiskowej, dwustanowiskowej i wielostanowiskowej z dachami płaskimi, spadzistymi i różnymi elementami wykończeniowymi, takimi, jak bramy, rynny i obróbki metalowe. Garaże przede wszystkim nadają się do parkowania pojazdów, ale można w nich też urządzić schowki na narzędzia lub materiały budowlane, a także wykorzystywać je jako warsztaty. W ofercie znajdują się standardowe konstrukcje, które firma może poszerzyć, podwyższyć, wykonać okno, zamontować odpowiednią bramę i użyć blach w wybranych przez zamawiającego kolorach. Poza garażami Konstal służy również wytwarzaniem hal namiotowych jednosezonowych i wielosezonowych do celów magazynowych, o ścianach blaszanych lub z plandeki, a także słupków ogrodzeniowych z profili ocynkowanych i rurek. Oferta obejmuje ponadto:
  • kojce dla psów,
  • bramy garażowe dwuskrzydłowe,
  • bramy garażowe uchylne,
  • drzwi garażowe,
  • wiaty na drewno,
  • domki narzędziowe,
  • wiaty,
  • szklarnie,
  • ogrodzenia budowlane.
Dodatkowo firma produkuje kontenery transportowe i magazynowe w odmianach spawanej i składanej oraz kontenery mieszkalne. Wszystkie zlecenia realizowane są terminowo.

Zakupu garaży i innych konstrukcji stalowych produkowanych przez Konstal można dokonać na stronie internetowej. Kontakt z firmą jest możliwy za pośrednictwem poczty e-mailowej albo telefonu.

Artykuły

Brama garażowa – uchylna czy dwuskrzydłowa?
Brama garażowa – uchylna czy dwuskrzydłowa?
Wybór bramy garażowej może być problematyczny, gdyż na rynku dostępne są różne rodzaje. Sprawdźmy, czym charakteryzują się bramy uchylne i dwuskrzydłowe.
Dlaczego warto zdecydować się na zakup garażu blaszanego?
Dlaczego warto zdecydować się na zakup garażu blaszanego?
Twój samochód całe dnie „spędza pod chmurką”. Zastanawiasz się nad budową przydomowego garażu, ale brak Ci środków? Zamów garaż blaszany! Dlaczego warto?

Wideo

Kontakt

Kontakt Konstal Sp. z o. o.

Konstal Sp. z o. o., Krasne-Lasocice

Opinie (0)

Opinie o firmie Konstal Sp. z o. o.