Profesjonalne przełożenia pisemne i ustne z języka angielskiego
Profesjonalne przełożenia pisemne i ustne z języka angielskiego, Irena Rosiak Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Leszno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6971092717
REGON: 410237087
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Irena Rosiak i specjalizuję się w usługach translatorskich. Prowadzę biuro, którego siedziba zlokalizowana jest w Lesznie, na terenie województwa wielkopolskiego. Mam bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które zdobywam od 1993 roku. Zapewniam pełen profesjonalizm.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności jest przekład dokumentów oraz tekstów z różnych dziedzin. W mojej ofercie można znaleźć tłumaczenia prawnicze. Podejmę się przetłumaczenia umów, zaświadczeń o niekaralności, wyroków sądowych oraz aktów notarialnych i testamentów. Mogę także zaproponować przełożenie dokumentów osobistych oraz wydanych przez USC, między innymi dowodów osobistych, aktów urodzenia i zgonu oraz małżeństwa czy paszportów.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należą tłumaczenia samochodowe. Moja oferta obejmuje również tłumaczenia finansowe, biznesowe i pracownicze. Ponadto proponuję przekład dokumentów technicznych. Uzupełnienie mojej oferty stanowią tłumaczenia korespondencji prywatnej oraz rozmów telefonicznych.

Zapewniam pełen profesjonalizm. Dokładam wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Gwarantuję terminowość oraz poufność. Wykonuję precyzyjne tłumaczenia. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Irena Rosiak Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Irena Rosiak Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Leszno

Opinie (0)

Opinie o firmie Irena Rosiak Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego