Kompleksowe usługi projektowe
Kompleksowe usługi projektowe, Inżynieris Tomasz Łuczak, Kalisz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8272058466
REGON: 301525066
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Inżynieris znajduje się w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2010 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług projektowych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Tomasz Łuczak.

Oferta

Od 8 lat zajmujemy się wykonywaniem usług architektonicznych. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów budowlanych, projektów konstrukcji, projektów obiektów przemysłowych, projektów domów i mieszkań. Ponadto zajmujemy się przeprowadzaniem inwentaryzacji budowlanych, przeprowadzaniem nadzorów i sporządzaniem projektów rozbiórki obiektów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które znacznie ułatwiają nam pracę. Dla klientów przygotowujemy także wizualizacje, by w ten sposób mogli sobie wyobrazić efekt finalny. Dodatkowo wykonujemy certyfikaty energetyczne oraz czynnie reprezentujemy klientów przed urzędami w celu dopełnienia wszelkich formalności związanych z budową.

Specjalizujemy się też w przygotowywaniu kosztorysów i wycen, a także projektów gotowych i adaptacji. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura Inżynieris w Kaliszu.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Inżynieris Tomasz Łuczak

Inżynieris Tomasz Łuczak, Kalisz

Opinie (4)

Opinie o firmie Inżynieris Tomasz Łuczak

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
26.03.2020
Rewelacyjne biuro. Świetne, kreatywne projekty domów.
Krzysztof
Krzysztof
4.0
29.01.2020
Polecam serdecznie, biuro projektowe na medal. Współpracując z nimi nie trzeba się niczym przejmować, to są profesjonaliści.
Mateusz
Mateusz
5.0
10.11.2019
Super biuro projektowe, na każdym etapie pomagają, przygotowują pełną dokumentację i załatwiają wnioski w urzędach. Bardzo dobrze się z nimi pracuje, bardzo profesjonalni i sympatyczni. Same plusy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.05.2014
Zrobili dla mnie projekt hali magazynowej. Jestem zadowolony. Polecam