Promocja marki w internecie
Promocja marki w internecie, Greg Digital, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542559085
REGON: 368283470

O firmie

Greg Digital to firma zajmująca się marketingiem sieciowym. Jej właścicielem jest Grzegorz Szkudlarek. Siedziba znajduje się w Katowicach.


Oferta

Tradycyjne sposoby promocji i sprzedaży są coraz mniej skuteczne, dlatego firma Greg Digital proponuje klientom przeniesienie działań marketingowych do internetu. Marketing sieciowy, nazywany również MLM, czyli Multi Level Marketing, związany jest ze sprzedażą bezpośrednią produktów. Zasada na jakiej działa jest bardzo prosta i obejmuje rozwiniętą sieci dystrybutorów, których pracą kierują liderzy. Sieć składa się z wielu poziomów na których sprzedawcy jednocześnie promują markę i sprzedają jej produkty. Budują wokół siebie kolejne sieci konsumentów i rozwijają firmę w internecie.

Firmą, która służy usługami MLM jest właśnie Greg Digital. Dzięki doświadczeniu właściciela i jego pracowników rozwój sieci promującej firmę i sprzedającej jej produkty jest na wyciągnięcie ręki. Efekty jakie przynosi działanie firmy to wypromowanie produktu w krótkim czasie i przy małych nakładach finansowych oraz zdecydowane zwiększenie zysków.

Usługi realizowane przez firmę to:
  • pomoc w pozyskiwaniu klientów
  • budowanie wielopoziomowej sieci sprzedaży
  • outsourcing MLM
  • outsourcing sprzedaży sieciowej
  • outsourcing marketingu internetowego

Darmowe materiały szkoleniowe z zakresu marketingu i zarabiania pieniędzy z internetu tzn. reklamy, sprzedaży produktów fizycznych jak i cyfrowych szerokiej branży.

Więcej informacji dotyczących firmy Greg Digital można uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Multi Level Marketing, jako usługa outsourcingowa wyspecjalizowanych firm
Multi Level Marketing, jako usługa outsourcingowa wyspecjalizowanych firm
Dzisiaj wiele firm zgłasza się do profesjonalistów z zakresu marketingu sieciowego, którzy będą w stanie zbudować sprawną drabinę dystrybucyjną.

Wideo

Kontakt

Kontakt Greg Digital

Greg Digital, Katowice

Opinie (5)

Opinie o firmie Greg Digital

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5.0
30.05.2019
Nie znam się na internecie, dlatego zaufałam specjalistom z Greg Digital. Wdrożyli w sieci skuteczne działania marketingowe.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
19.03.2019
Obroty mojej firmy spadały, a ja nie wiedziałem, co mam zrobić. Kolega polecił mi firmę Greg Digital i zainteresowałem się ich usługami. Byłem sceptycznie nastawiony do budowy sieci dystrybutorów w internecie, ale przekonały mnie argumenty finansowe. I okazało się, że to faktycznie działa! Teraz problemy zniknęły, a marka jest zdecydowanie bardziej widoczna w sieci.
Kazik
Kazik
5.0
18.01.2019
Widać, że mają doświadczenie w marketingu internetowym. Ich metoda sprzedaży bezpośredniej jest bardzo skuteczna.
Hubert
Hubert
5.0
04.11.2018
Dzięki umiejętnym działaniom w sieci, firma Greg Digital zwiększyła rozpoznawalność mojej firmy i co za tym idzie, także sprzedaż produktów.
Andrzej
Andrzej
5.0
28.09.2018
Polecam usługi firmy Greg Digital. Zwiększyli zdecydowanie zyski mojej firmy!