Produkcja gadżetów reklamowych
Produkcja gadżetów reklamowych, Direct Channel Sp. z o.o., Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342678079

O firmie

Siedziba firmy Direct Channel znajduje się w Katowicach. Spółka powstała w 2008 roku i zajmuje się usługami reklamowymi. Oferuje klientom kompleksową realizację kampanii marketingowych albo wykonywanie pojedynczych zleceń.

Oferta

Szukają Państwo sposobu na dotarcie do klientów? Z agencją marketingową Direct Channel jest to bardzo proste! Firma zatrudnia kreatywnych specjalistów reklamowych, którzy tworzą niebanalne formy promocji marki, osoby, wydarzenia lub produktu. Indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów to podstawa działalności spółki. Specjaliści wiedząc na czym Państwu zależy, znając przewidywane wydatki i poznając wszystkie najważniejsze fakty związane z obiektem, który ma być promowany dobierają najlepsze rozwiązania, które są skuteczne, niepowtarzalne i kreatywne. Agencja reklamowa działa na wielu płaszczyznach reklamowych, w tym w internecie. Zajmuje się też reklamą wizualną, marketingiem bezpośrednim i copywritingiem. Agencja marketingowa na zlecenie klientów tworzy treści reklam, projektuje grafiki, składa całość i drukuje przygotowane reklamy. Oferuje m. in.:
  • druk ulotek
  • kartony z nadrukiem
  • koperty na zamówienie
  • zaproszenia ślubne
  • ulotki 3 D
  • katalogi
  • kalendarze ścienne
  • kartki świąteczne
  • gadżety
Mogą to być np. koszulki, smycze i worki, bidony, kubki i inne przydatne przedmioty. W drukarni powstają też wizytówki, zdrapki, kolorowanki trójwymiarowe dla najmłodszych i plakaty reklamowe. Kampanie reklamowe organizowane przez Direct Channel opierają się też o direct mailing, czyli wysyłanie do klientów materiałów promujących,

Ponadto firma przygotowuje welcome packi do pracowników, tworzy strony internetowe oraz rozwija programy lojalnościowe, które zatrzymują klientów przy danej marce.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Direct Channel. Więcej informacji i przykładów zrealizowanych zamówień znajdą Państwo na stronie internetowej. Oczywiście z firmą można się kontaktować telefonicznie lub mailowo w celu podjęcia współpracy.

Kontakt

Kontakt Direct Channel Sp. z o.o.

Direct Channel Sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Direct Channel Sp. z o.o.