Obsługa geodezyjna inwestycji
Obsługa geodezyjna inwestycji, Geonikom s.c. Zbigniew Marczenko, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9512129150
REGON: 140002559
Rok założenia:
2005

O firmie

Od 21 lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług kartograficznych i geodezyjnych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa Geonikom zlokalizowana jest na terenie Warszawy, jednak współpracujemy także z Klientami z okolicznych gmin. Właścicielem firmy jest Zbigniew Marczenko.

Oferta

W świadczonych usługach geodezyjnych stawiamy na dokładność oraz profesjonalizm. Bazujemy na szerokiej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, co doceniło już wielu Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Geonikom to kompleksowe prace kartograficzne dla kontrahentów z Warszawy i okolic.

Nasza oferta to:
  • sporządzanie map do celów projektowych,
  • sporządzanie map sytuacyjno-wysokościowych oraz numerycznych,
  • uzgodnienia projektów ZUD,
  • tyczenie obiektów.
W ofercie jest także wykonywanie pomiarów powykonawczych (inwentaryzacyjnych), powierzchni zabudowy oraz odkształceń konstrukcji.

Zapewniamy pełną obsługę inwestycji. Opracowujemy dokumentację powykonawczą, obsługujemy budowę i opracowujemy projekty budowlane. Ponadto wykonujemy inwentaryzację powykonawczą oraz przygotowujemy geodezyjną osnowę realizacyjną.

Dodatkową działalnością są tłumaczenia tekstów informatycznych i technicznych, oprogramowania czy stron internetowych. Zajmujemy się także tłumaczeniami prawnymi i marketingowymi, redagowaniem oraz weryfikacją tekstów i testowaniem poprawności tłumaczenia aplikacji. W ofercie mamy też formatowanie dokumentów.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Geonikom s.c. Zbigniew Marczenko

Geonikom s.c. Zbigniew Marczenko, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Geonikom s.c. Zbigniew Marczenko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.05.2016
Polecam, rzetelna firma :)