Usługi geologiczne
Usługi geologiczne, Clay Sand Marcin Rafał Kucharski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213181732
REGON: 362188262
Rok założenia:
2015

O firmie

Firmę Clay Sand prowadzimy od 2015 roku. Naszą specjalnością są usługi geologiczne - zajmujemy się wykonywaniem badań i analiz oraz geologiczną obsługą inwestycji budowlanych. Właścicielem firmy jest Rafał Kucharski, a nasza siedziba mieści się w Warszawie.

Oferta

Wykonujemy badania gruntu pod budowę domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych, handlowo-usługowych czy infrastrukturalnych, zapewniając przy tym kompleksową obsługę i nadzór. Są to między innymi badania geotechniczne i geologiczne gruntów oraz badania zagęszczenie gruntu, które wykonujemy przy pomocy specjalnej aparatury pomiarowej i oprogramowania komputerowego.

Zakres naszych usług obejmuje również:
 • nadzór geologiczny inwestycji budowlanych,
 • sporządzanie dokumentacji geologicznej,
 • sporządzanie dokumentacji geotechnicznej,
 • ocena warunków gruntowo-wodnych,
 • sporządzanie opinii geologicznych i geotechnicznych.
Zajmujemy się też sporządzeniem kompletnej dokumentacji geologiczno-inżynieryjnej dla uprawnionych organów kontrolnych.

Prace wykonujemy terminowo, dokładnie i z zachowaniem norm budowlanych.

Osoby zainteresowane ofertą firmy Clay Sand prosimy o kontakt telefoniczny z biurem w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Clay Sand Marcin Rafał Kucharski

Clay Sand Marcin Rafał Kucharski, Warszawa

Aktualności

 • badanie zagęszczenia gruntu

  08.06.2024

  Badania zagęszczenia gruntu są ważne dla zrozumienia jego właściwości fizycznych. Test ten mierzy gęstość gruntu oraz jego zdolność do utrzymywania ciężaru i odporności na erozję. Często wykorzystuje się go do określenia przydatności gruntu do projektów budowlanych, takich jak fundamenty, budynki i drogi. Badania zagęszczenia mogą również pomóc w diagnozowaniu problemów z istniejącymi konstrukcjami, takimi jak fundamenty, które przesunęły się lub osiadły.

 • badania geologiczne

  30.03.2024

  Clay Sand to dobrze znana firma działająca w Warszawie, specjalizująca się w wyjątkowych usługach geodezyjnych. Nasz zespół profesjonalistów zajmuje się wykonywaniem oceny warunków gruntowo-wodnych pod budowę różnych obiektów, w tym mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych, zapewniając tym samym udaną inwestycję. Oferujemy również badania topograficzne oraz usługi przygotowywania map, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów. Wykonujemy usługi spełniające najwyższe standardy branżowe.

 • grunt

  27.12.2023

  Dokonanie oceny geologicznej terenu jest kluczowym etapem w określeniu jego charakterystyki oraz identyfikacji wszelkich zasobów podziemnych. Proces ten ma szczególne znaczenie w przypadku inwestycji budowlanych, gdyż pozwala na właściwe planowanie i realizację projektów. Nasza firma dysponuje niezbędnym sprzętem i doświadczeniem do przeprowadzenia kompleksowej oceny geologicznej, w tym oceny warunków gruntowo-wodnych. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 • geotechnika

  25.09.2023

  Geologia zajmuje się badaniem gruntu i osadów, co pozwala na ocenę jego wytrzymałości i stabilności. Natomiast geotechnika inżynierska to dziedzina, która z tego korzysta, by projektować struktury budowlane i infrastrukturę dostosowane do właściwości terenu. Współpraca tych dwóch dziedzin jest kluczowa w planowaniu bezpiecznych i niezawodnych konstrukcji.

 • geologia

  30.06.2023

  Clay Sand z Warszawy to cenione przedsiębiorstwo geologiczne i geotechniczne, które specjalizuje się w świadczeniu szerokiego zakresu kompleksowych usług związanych z oceną warunków gruntowych. Nasze usługi obejmują przeprowadzanie badań gruntu, badań geotechnicznych oraz badań wód gruntowych. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne doradztwo geotechniczne i wykonujemy opinie. Dzięki naszej rozległej wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom precyzyjne i niezawodne wyniki. Zapraszamy!

Opinie (0)

Opinie o firmie Clay Sand Marcin Rafał Kucharski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.