Obsługa księgowa firm
Obsługa księgowa firm, Gabriela Grim-Ziarnik, Radlin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6471703508
REGON: 240911885
Rok założenia:
2008

O firmie

Biuro rachunkowe Gabrieli Grim-Ziarnik zostało założone w 2008 roku. Siedziba firmy mieści się w Radlinie, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi księgowe.

Oferta

Świat finansów bywa skomplikowany. Doskonale wiem, jakie trudności można napotkać podczas prowadzenia księgi rachunkowej czy obliczania podatku VAT. W razie problemów najlepiej skontaktować się z profesjonalistą. Nazywam się Gabriela Grim-Ziarnik i prowadzę biuro rachunkowe. Posiadam duże doświadczenie zawodowe. Działam w branży już od dziesięciu lat. Taki staż pracy, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawia, że świadczone przeze mnie usługi stoją na najwyższym poziomie.

Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością. Cechuje mnie sumienność i oddanie powierzonym obowiązkom. Posiadam dużą wiedzę, którą chętnie dzielę się z klientami. Zakres mojej oferty jest bardzo szeroki. Wykonuję usługi związane z rachunkowością i księgowością. W pracy stawiam nacisk na dbałość o szczegóły, ponieważ wiem, jak ważna jest w mojej branży dokładność.

Zajmuję się między innymi:
  • doradztwem podatkowym
  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych
  • rozliczeniami PIT
  • sporządzaniem deklaracji ZUS
  • sprawami kadrowo-płacowymi
Moje ceny są niskie i przystępne dla każdego klienta. Zapraszam do skorzystania z usług mojej biura księgowego.

Kontakt

Kontakt Gabriela Grim-Ziarnik

Gabriela Grim-Ziarnik, Radlin