Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji aluminiowych
Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji aluminiowych, Fin-Pro sp. z o.o., Kolbuszowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8141598280
REGON: 180045081
KRS: 0000237670
Rok założenia:
2005

O firmie

Siedziba naszej firmy Fin-Pro znajduje się w Kolbuszowej, w województwie podkarpackim. Specjalizujemy się w wytwarzaniu rozmaitych konstrukcji aluminiowych. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu zleceń w Polsce i innych państwach, ponieważ w branży działamy od 2005 roku.

Oferta

Od początku działalności naszej firmy Fin-Pro dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie, dlatego zatrudniamy wyłączenie doświadczonych pracowników i używamy specjalistycznych narzędzi.

Nasze konstrukcje powstają z najlepszych jakościowo materiałów takich jak aluminium, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych.
Ponadto jako firma Fin-Pro produkujemy:
  • okna,
  • drzwi,
  • fasady aluminiowe.
Nasze rozwiązania są estetyczne, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko w domach, ale również w urzędach, firmach i obiektach użyteczności publicznej.
W zależności od potrzeb stolarkę okienną i drzwiową możemy dostarczyć z przegrodami termicznymi i w wersji przesuwanej lub otwieranej klasycznie. Poza konstrukcjami opartymi o profile aluminiowe proponujemy również zamawianie całoszklanych ścian i drzwi, a także odpornych na działanie ognia przegród.

Nasza oferta obejmuje także dostarczanie systemów drzwiowych nie przepuszczających dymu, ogrodów zimowych i wykonanych z tworzyw sztucznych elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Do okien polecamy dodanie okiennic i osłon przeciwsłonecznych w tym żaluzji, rolet oraz lameli. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą ścian lamelowych i krat wentylacyjnych. Wszystkie produkowane przez nas konstrukcje precyzyjnie montujemy.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Fin-Pro w miejscowości Kolbuszowa.

Marki i specjalizacje

Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma uznanymi firmami budowlanymi na rynku takich jak Warbud S.A, Karmar S.A. i Skanska S.A.

Artykuły

Nowoczesne trendy z wykorzystaniem znanych materiałów
Nowoczesne trendy z wykorzystaniem znanych materiałów
Od wielu lat nowoczesne trendy we budownictwie wyznaczają materiały, które znane są człowiekowi już od setek lat. Ich właściwości są niezwykle cenne

Wideo

Kontakt

Kontakt Fin-Pro sp. z o.o.

Fin-Pro sp. z o.o., Kolbuszowa

Opinie (1)

Opinie o firmie Fin-Pro sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Radek
Radek
5.0
02.07.2019
Bardzo dobry producent elementów aluminiowych. Zlecenie budowy domu energooszczędnego tej firmie to był bardzo dobry wybór.