Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji aluminiowych
Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji aluminiowych, Fin-Pro sp. z o.o., Kolbuszowa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8141598280
REGON: 180045081
KRS: 0000237670
Rok założenia:
2005

O firmie

Siedziba naszej firmy Fin-Pro znajduje się w Kolbuszowej, w województwie podkarpackim. Specjalizujemy się w wytwarzaniu rozmaitych konstrukcji aluminiowych. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu zleceń w Polsce i innych państwach, ponieważ w branży działamy od 2005 roku. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie realizowanie zamówień i konkurencyjne ceny.

Oferta

Od początku działalnośc naszej firmy Fin-Pro i dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi stały na najwyższym poziomie, dlatego zatrudniamy wyłączenie doświadczonych pracowników i używamy specjalistycznych narzędzi. Nasze konstrukcje powstają z najlepszych jakościowo materiałów takich jak aluminium, co gwarantuje ich wytrzymałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych. Dotyczy to szczególnie okien, drzwi oraz fasad aluminiowych.

Nasze rozwiązania są estetyczne, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko w domach, ale również w urzędach, firmach i obiektach użyteczności publicznej. W zależności Państwa potrzeb stolarkę okienną i drzwiową możemy dostarczyć z przegrodami termicznymi i w wersji przesuwanej lub otwieranej klasycznie. Poza konstrukcjami opartymi o profile aluminiowe proponujemy również zamawianie całoszklanych ścian i drzwi, a także odpornych na działanie ognia przegród.

Nasza oferta obejmuje także dostarczanie systemów drzwiowych nie przepuszczających dymu, ogrodów zimowych i wykonanych z tworzyw sztucznych elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Do okien polecamy dodanie okiennic i osłon przeciwsłonecznych w tym żaluzji, rolet oraz lameli. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą ścian lamelowych i krat wentylacyjnych. Wszystkie produkowane przez nas konstrukcje precyzyjnie montujemy.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy z firmą Fin-Pro.

Marki i specjalizacje

Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma uznanymi firmami budowlanymi na rynku takich jak Warbud S.A, Karmar S.A. i Skanska S.A.

Kontakt

Kontakt Fin-Pro sp. z o.o.

Fin-Pro sp. z o.o., Kolbuszowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Fin-Pro sp. z o.o.