Szeroki wybór okularów oraz soczewek kontaktowych
Szeroki wybór okularów oraz soczewek kontaktowych, Fashion Optyk. Zakład optyczny, Żyrardów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5321698544
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zakład optyczny Fashion Optyk istnieje na rynku od 2005 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Centrum Handlowym Dekada w Skierniewicach, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się sprzedażą okularów i akcesoriów optycznych. Osobą decyzyjną jest Elwira Sierpińska.

Oferta

Od 13 lat zajmujemy się leczeniem wad wzroku i doborem okularów. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy zakres usług. O wzrok należy dbać w każdym wieku.

Oferujemy:
  • okulary do czytania,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • szkła kontaktowe,
  • szkła progresywne,
  • oprawy okularowe firmowe,
  • płyny do soczewek kontaktowych,
  • okulary korekcyjne,
  • okulary dla dzieci.
Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Na bieżąco obserwujemy nowości rynkowe i wprowadzamy je do oferty sprzedażowej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Współpracujemy z okulistami i optometrystami. Chętnie podpowiemy Państwu, przy wyborze odpowiednich oprawek okularowych, które będą dopasowane do Państwa kształtu twarzy i urody.

Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami optycznymi, za pomocą których przeprowadzamy komputerowe badania wzroku. Na podstawie wyników stawiamy diagnozę i dobieramy odpowiednie szkła.

Posiadamy różnego rodzaju wzory i kolory oprawek, dlatego wiemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży mamy damskie, męskie i dziecięce oprawki. Klientom proponujemy także specjalne okulary, które są przystosowane do pracy przy komputerze. Każdy z posiadanych przez nas produktów zawiera certyfikat jakości.

Uzupełnieniem asortymentu są przedmioty do pielęgnacji szkieł, między innymi ściereczki, etui do okularów i płyny czyszczące.
Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Zakładu optycznego Fashion Optyk w Skierniewicach.

Marki i specjalizacje

Dostępne marki: Ray-Ban, Vogue, Gucci, Tom Ford, Prada, Dolce Gabbana, Dior, Oakley, Woody, Marc Tailor.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Fashion Optyk. Zakład optyczny

Fashion Optyk. Zakład optyczny, Żyrardów

Opinie (0)

Opinie o firmie Fashion Optyk. Zakład optyczny