Znane marki oprawek okularowych i możliwość zbadania wzroku na miejscu
Znane marki oprawek okularowych i możliwość zbadania wzroku na miejscu, Lider Optyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 22:00
Wt.
10:00 - 22:00
Śr.
10:00 - 22:00
Cz.
10:00 - 22:00
Pt.
10:00 - 22:00
Sb.
10:00 - 22:00
Nd.
10:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5262738896
REGON: 015593623
KRS: 0000178379
Rok założenia:
2003
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Lider Optyk to salon, który działa od 2003 roku i znajduje się w Warszawie, w galerii handlowej Blue City. Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które chcą zadbać o swój wzrok i wybrać dla siebie odpowiednie oprawki okularowe lub soczewki.

Informacja dotycząca godzin otwarcia , wszystko się zgadza, ale prosimy zaznaczyć ,że pracujemy tylko w niedziele handlowe.

Oferta

Podstawą dopasowania właściwych soczewek kontaktowych lub okularowych jest badanie wzroku, które można wykonać na miejscu w naszym salonie. Współpracujemy z lekarzami okulistami, a także optometrystami, a ich zadaniem jest określenie wady wzroku u pacjenta, a następnie dobór korekcji optycznej. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci odczuwali komfort widzenia w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy właśnie pracują przed komputerem, czytają, czy prowadzą auto.

Sprzedajemy:
  • soczewki jednoogniskowe,
  • soczewki progresywne,
  • soczewki biurowe,
  • soczewki wysokoindeksowe.
  • soczewki fotochromowe,
Nasi eksperci chętnie doradzą, jak chronić wzrok przed sztucznym i niebieskim światłem komputera, promieniami słonecznymi UV lub oślepiającymi światłami reflektorów samochodowych. Wspólnie wybierzemy soczewki dla osób, które wykonują pracę biurową i często korzystają z urządzeń elektronicznych, a także dla kierowców, którzy przez wiele godzin skupiają swój wzrok na drodze.

Z uwagi na to, że wiele osób nie czuje się dobrze w okularach, nasz asortyment wyposażyliśmy w szeroki wybór soczewek kontaktowych, do których należą:
  • soczewki sferyczne,
  • soczewki toryczne,
  • soczewki wieloogniskowe,
  • soczewki kolorowe,
  • soczewki do ciągłego noszenia.
Sprzedajemy soczewki jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne, a nawet takie, w których można spać.

Uzupełnieniem naszej oferty jest naprawa okularów i sprzedaż licznych akcesoriów do ich pielęgnacji. Zapraszamy do kontaktu - Lider Optyk w Warszawie.

Artykuły

Okulary czy soczewki - jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku? Lider Optyk
Okulary czy soczewki - jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku? Lider Optyk
Dbanie o wzrok jest bardzo ważne. Regularne wizyty u okulisty są konieczne! Czy lepiej zdecydować się na soczewki kontaktowe, czy okulary? Podpowiadamy.
Zakład Optyczny Lider Optyk podpowiada, jak często wykonywać badanie wzroku
Zakład Optyczny Lider Optyk podpowiada, jak często wykonywać badanie wzroku
Lider Optyk to salon o bogatej historii. Powstał w 2004 roku. Oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty, jak również profesjonalną pomoc okulistyczną!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lider Optyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Lider Optyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Warszawa

Opinie (8)

Opinie o firmie Lider Optyk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Joanna
Joanna
5.0
17.05.2022
Polecam ten salon, ponieważ wybrałam tutaj bardzo fajne okulary do pracy przy komputerze. Specjalna powłoka chroni mój wzrok i czuję, że faktycznie oczy nie są takie suche ani przemęczone.
Basia
Basia
5.0
15.03.2022
Bardzo dobry salon optyczny, mnóstwo oprawek do wyboru, a w tym modnych i pasujących również do drobnej twarzy. Szybko wybrałam coś dla siebie, a na miejscu wykonałam również badanie wzroku.
Marika
Marika
4.0
02.01.2022
Polecam ten salon, kupiłam u nich okulary, które bardzo mi się podobają - dziękuję za świetne doradztwo!
Magdalena
Magdalena
5.0
22.11.2021
Regularnie kupuję u nich soczewki, mają bardzo dobre ceny, a obsługa zawsze miła i pomocna.
Kamila
Kamila
5.0
28.09.2021
Znalazłam tutaj rewelacyjne okulary przeciwsłoneczne - nie dość, że pięknie wyglądają, to jeszcze mają wszelkie niezbędne filtry.
Jolanta
Jolanta
4.0
07.07.2021
Byłam tutaj na badaniach wzroku, następnie dobrano mi odpowiednie soczewki, dzięki nim wreszcie dobrze i wyraźnie widzę!
Tymon
Tymon
5.0
19.05.2021
Sprawdzony salon, byłem tutaj po moje pierwsze okulary, profesjonalna obsługa, dostałem bardzo atrakcyjną cenę. Polecam!
Dominik
Dominik
4.0
30.03.2021
Kupowałem tutaj okulary. Przemiła i bardzo pomocna obsługa, wykonali mi badanie wzroku, pomogli dobrać oprawki. Wyszedłem bardzo zadowolony.