Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6311487591
REGON: 368969003
Rok założenia:
2018

Polecane oferty

Zastanawiasz się czy stare auto może wyglądać jakby właśnie wyjechało z salonu samochodowego? Firma...
Przedmiotem działalności firmy Shiny Shark są usługi z zakresu auto detailingu. Nasza oferta obejmu...
Firma Clinic-cars to specjalistyczna placówka, która świadczy usługi z zakresu higieny samochodów o...

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo związane jest z czyszczeniem tapicerek samochodowych. Jego siedziba zlokalizowana jest w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Gwarantujemy profesjonalne, dokładne i terminowe usługi na bardzo wysokim poziomie. Właścicielem oraz osobą zarządzającą firmą jest Bogusław Chrzanowski.

Oferta

Dbanie o czystość Państwa aut jest naszą misją. Niewiele Klientów zdaje sobie sprawę z tego, ile zanieczyszczeń dostaje się do materiału tapicerki. Bywamy w różnych miejscach, w których otacza nas brud i kurz. Przenoszone są później na siedzenia samochodów. Dopiero podczas prania łatwo można je zauważyć.

Nasza oferta to:
  • pranie tapicerek samochodów osobowych,
  • pranie tapicerki tirów.
Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo profesjonalnie usunie każde zanieczyszczenie tapicerki. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne środki, dzięki którym prace wykonujemy szybko i bardzo dokładnie. Wyeliminujmy każdy brud oraz kurz sprawiając, że pojazd będzie całkowicie czysty.

Korzystamy także ze specjalistycznych maszyn i urządzeń. Sprowadzane są one od wysoko renomowanych producentów. którzy zajmują wysokie pozycje na rynku.

W ofercie mamy również profesjonalne mycie karoserii i pranie dywanów. Kompleksowo zadbamy o całość wnętrza pojazdu, usuwając brud z nawet trudno dostępnych miejsc. Nasze usługi świadczymy nie tylko w siedzibie firmy, ale również w miejscu wyznaczonym przez Klienta.

Jesteśmy skuteczną i co najważniejsze mobilną myjnią pojazdów. Na zamówienie wysprzątamy samochody oraz wypierzemy wszystkie siedzenia.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Bogusława Chrzanowskiego.

Zakres działalności

Rodzaj obiektu
Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe
Kosmetyka samochodowa

Kontakt

Kontakt Eko Steam K&B Bogusław Chrzanowski

Eko Steam K&B Bogusław Chrzanowski, Gliwice

Opinie (6)

Opinie o firmie Eko Steam K&B Bogusław Chrzanowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Asia
Asia
5.0
01.03.2019
Przedsiębiorstwo, które zna się na czyszczeniu tapicerki. Polecam serdecznie!
Oliwia
Oliwia
5.0
07.01.2019
Najlepsza firma do czyszczenia tapicerki. Polecam serdecznie ich usługi. Regularnie z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona. Dużym plusem jest cena. Za taką jakość powinni kasować o wiele więcej! Widać, że nie zależy im na oszukiwaniu klientów.
Sylwia
Sylwia
5.0
28.11.2018
Tanio, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Nie ma lepszych specjalistów od czyszczenia tapicerki. Teraz moje autko lśni czystością. Czuję sporą różnicę.
Miłosz
Miłosz
5.0
30.09.2018
Bardzo profesjonalne i dokładne czyszczenie tapicerek. Tapicerka w moim samochodzie była naprawdę zapuszczona. Od razu zgłosiłem się z tym do firmy Bogusława Chrzanowskiego. Szybko rozwiązali mój problem.
Julian
Julian
5.0
16.07.2018
Jeden z samochodów stał już od kilku lat nieużywany. Kiedy córka zdała prawo jazdy, postanowiłem przekazać jej pojazd. Niestety był strasznie brudny, nawet w środku. Na szczęście ta firma pomogła mi uporać się z problemem. Córeczka była bardzo szczęśliwa.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
27.05.2018
Bardzo dbam o mój samochód, dlatego zawsze robię wszystko, by był czysty nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. Gdy napotkałem ofertę tej firmy, od razu wiedziałem, że jest skierowana do mnie. Teraz moje auto jest w pełni czyste.