Naprawa tapicerki samochodowej
Naprawa tapicerki samochodowej, Wojtaszek Autodetailing, Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9691489177
REGON: 242816872
Rok założenia:
2012

O firmie

Nazywam się Maciej Wojtaszek i jestem auto detailerem. Prowadzę własne studio kosmetyki samochodowej o nazwie Wojtaszek Autodetailing. Znajduje się ono w Gliwicach, na terenie województwa śląskiego. Oferuję usługi z zakresu pielęgnacji nadwozi oraz wnętrz samochodów.

Oferta

Czysty, wypielęgnowany samochód przyciąga uwagę, ale to nie jedyne zalety kosmetyki samochodowej. Usuwanie zabrudzeń i nakładanie preparatów ochronnych na poszczególne jego części pozwala zminimalizować ryzyko powstawania niektórych uszkodzeń oraz dłużej utrzymać pojazd w dobrym stanie technicznym. Ponadto wykonanie zabiegów auto detailingowych to świetny sposób na przygotowanie auta do sprzedaży. Zadbany pojazd na pewno zdobędzie uznanie wielu potencjalnych klientów.

Jako wielki pasjonat motoryzacji i profesjonalny auto detailer pracuję z zaangażowaniem, aby nawet kilkunastoletnie samochody moich klientów prezentowały się, jakby dopiero co wyjechały z salonu. Korzystam ze sprawdzonych kosmetyków samochodowych renomowanych marek, takie jak Elite Detailer, Pro Elite czy ADBL.

Moja oferta obejmuje takie usługi jak:
  • mycie detailingowe,
  • korekty lakieru (polerowanie jednoetapowe lub wieloetapowe),
  • nakładanie ochronnych powłok ceramicznych na lakier,
  • oklejanie folią PFF (cały samochód lub poszczególne elementy),
  • pranie tapicerki i podłogi samochodowej,
  • czyszczenie i naprawa tapicerki skórzanej,
  • impregnacja tapicerki samochodowej,
  • ozonowanie wnętrza samochodu,
  • przyciemnianie reflektorów.
Lakier samochodowy jest narażony na wiele rodzajów uszkodzeń mechanicznych, szkodliwe działanie środowiska i pogody. Z czasem mogą się na nim pojawiać rysy, odbarwienia oraz inne zniszczenia, które psują estetykę pojazdu, a nawet zmniejszają jego wartość. Dlatego oferuję Państwu dwa sposoby zabezpieczenia karoserii. Folie PFF i powłoki ceramiczne skutecznie chronią lakier przed wieloma negatywnymi czynnikami.

Po więcej informacji o mojej ofercie zapraszam na stronę internetową.

Artykuły

Dlaczego warto chronić lakier samochodu folią PPF? Wojtaszek Autodetailing
Dlaczego warto chronić lakier samochodu folią PPF? Wojtaszek Autodetailing
Rysy na samochodzie zawsze są ogromną nieprzyjemnością dla właściciela. Dowiedz się, jak chroni przed nimi folia PPF i dlaczego warto w nią zainwestować.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Wojtaszek Autodetailing

Wojtaszek Autodetailing, Gliwice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Wojtaszek Autodetailing


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.