Profesjonalne pośrednictwo pracy dla pracowników z Ukrainy
Profesjonalne pośrednictwo pracy dla pracowników z Ukrainy, Dobra Praca s.c., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7831741671
REGON: 364426151

O firmie

Dobra Praca to agencja zatrudnienia zlokalizowana w Poznaniu. Zajmujemy się pośrednictwem pracy. Istniejemy od 2016 roku.

Oferta

Nasza agencja pośrednictwa pracy skupia się na pozyskiwaniu i oferowaniu pracy głównie dla pracowników z Ukrainy. Funkcjonujemy na rynku dopiero od kilku lat, jednak nieustannie rozwijamy się i rozbudowujemy naszą ofertę w taki sposób, żeby wszystkie strony zainteresowane pracą były zadowolone i czuły się usatysfakcjonowane.

Prowadzimy rekrutacje na następujące stanowiska:
  • Kierowca,
  • Spawacz,
  • Budowlaniec,
  • Magazynier,
  • Pracownik fizyczny,
  • Pracownik produkcyjny.
Wybierającym nasze usługi pracodawcą jesteśmy w stanie zagwarantować pełną weryfikację angażowanych przez nas pracowników. Podczas rozmów rekrutacyjnych pozyskujemy informacje na temat posiadanych umiejętności, wykształcenia, znajomości języków czy legalności dokumentów. Oferujemy elastyczny system rozliczeń za usługę pozyskiwania pracownika. Koszt jej uzależniony jest od wymaganych umiejętności oraz liczby wykonywanych przez potencjalnego pracownika działań.

Każdy kandydat, którego przysyłamy do pracy to pracownik z doświadczeniem. Nasi konsultanci posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie human resources, dlatego zapewniamy rzetelność oraz bezpieczeństwo. Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z wyznaczonymi terminami i nigdy nie mamy żadnych opóźnień.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Ukraińcy – cenieni pracownicy w polskich przedsiębiorstwach.
Ukraińcy – cenieni pracownicy w polskich przedsiębiorstwach.
W artykule podpowiadamy od czego zacząć, kiedy chcemy zatrudnić w naszej firmie Ukraińców oraz gdzie szukać pracowników tej narodowości.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dobra Praca s.c.

Dobra Praca s.c., Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie Dobra Praca s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
29.05.2019
Korzystam z ich usług od dwóch lat zawsze gdy jest sezon. Pracownicy, których znajdują to zawsze dobrzy i uczciwi ludzie, polecam.
Jarosław
Jarosław
5.0
29.03.2019
Bardzo rzetelna i odpowiedzialna agencja. Przysłali mi bardzo dobry fachowców do pracy na budowie.