Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312296143
REGON: 276955860
Rok założenia:
2000

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

W naszej przychodni stomatologicznej Styl-Dent zajmujemy się między innymi stomatologią estetyczną ...
Zajmujemy się kompleksowym leczeniem zębów. Przyjmujemy zarówno pacjentów dorosłych, jak i tych naj...
W gabinecie Martdent przyjmowani są pacjenci dorośli oraz dzieci. Stomatolog wykonuje u nich przegl...
Moja oferta świadczeń medycznych obejmuje zabiegi z zakresu: profilaktyki stomatologicznej, stomato...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Art-Dent s.c. Prywatne centrum stomatologii" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 6312296143. Firma ma numer REGON: 276955860.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Gliwice w województwie śląskim. Początek działalności firmy na rynku to 2000 rok. Firmę można odwiedzić pod adresem: Błonie 3. Korespondencyjny kod pocztowy to: 44-100 Gliwice. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.2744561960784N, 18.7043848235294E. Przedsiębiorstwo "Art-Dent s.c. Prywatne centrum stomatologii" działa od lat w branży Stomatolodzy.

Gabinet dentystyczny stosuje bezbolesne metody leczenia, dzięki czemu może zapewnić pacjentom zabiegi bez stresu w trakcie wizyty stomatologicznej. W zakresie usług gabinetu dentystycznego jest w szczególności: leczenie próchnicy zębów, zapobieganie chorobom zębów i dziąseł, odbudowa zębów, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, leczenie dzieci.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 32 331 74 05 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Art-Dent s.c. Prywatne centrum stomatologii

Art-Dent s.c. Prywatne centrum stomatologii, Gliwice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Art-Dent s.c. Prywatne centrum stomatologii


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.