Szeroka oferta wycieczek i wczasów
Szeroka oferta wycieczek i wczasów, Agencja Turystyczna Erbus Marzena Tabor, Mielec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8171006309
REGON: 690352730
Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Prowadzimy agencję turystyczną Erbus mieszczącą się w Mielcu. Działamy od 1990 roku, oferując bogatą gamę wycieczek krajowych i zagranicznych. Zapoznajcie się z naszą ofertą1

Oferta

Biuro podróży Erbus z Mielca specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla klientów indywidualnych, zakładów pracy i szkół. Oferujemy szeroki wybór wycieczek indywidualnych i grupowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży turystycznej, jesteśmy w stanie zapewnić Wam najwyższą jakość usług.

Nasze wycieczki objazdowe są doskonałym wyborem dla osób, które chcą zwiedzić kilka miejsc w jednym terminie. Organizujemy wycieczki do Wiednia, Budapesztu, Pragi czy po Bieszczadach.

Program każdej wycieczki opracowujemy zgodnie z życzeniami naszych klientów. Organizujemy również wycieczki szkolne i wyjazdy zimowe. Umożliwiamy Wam udział w krajowych i zagranicznych imprezach narciarskich. Oferty wyjazdów narciarskich obejmują przejazd autokarem, nocleg w hotelu, wyżywienie HB, ubezpieczenie i opiekę pilota.

Z myślą o dzieciach i młodzieży organizujemy kolonie, ferie zimowe, obozy specjalistyczne i kursy językowe. W sprzedaży mamy bilety autokarowe i lotnicze, ubezpieczenia turystyczne oraz karty EURO 26.

Artykuły

Agencja Turystyczna Erbus: Wycieczki objazdowe - dlaczego warto je wykupić?
Agencja Turystyczna Erbus: Wycieczki objazdowe - dlaczego warto je wykupić?
Wycieczki objazdowe to sposób na aktywne spędzenie urlopu - to rozwiązanie, które chętnie wybiera wiele osób. Sprawdź, jakie zalety mają wycieczki objazdowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Agencja Turystyczna Erbus Marzena Tabor

Agencja Turystyczna Erbus Marzena Tabor, Mielec

Opinie (0)

Opinie o firmie Agencja Turystyczna Erbus Marzena Tabor


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.