Artykuł sponsorowany

Zalety domków holenderskich

Zalety domków holenderskich

Marzenie o własnym domku letniskowym można spełnić bardzo szybko. Nie trzeba w tym celu korzystać z usług firmy budowlanej i kupować ogromnych ilości materiałów. Wystarczy zdecydować się na domki holenderskie. To świetne rozwiązanie również dla osób, które myślą o całorocznym lokum, a dysponują ograniczonym budżetem. Jakie zalety mają takie domki całoroczne?

Niskie koszty

Chyba każdy wie, jak duży budżet pochłania budowa domu. Zakup działki, a następnie wielomiesięczne stawianie budynku generują olbrzymie koszty. Na tym tle domki holenderskie wypadają znacznie lepiej. Ich cena jest nawet kilkakrotnie niższa niż zakup nieruchomości. Mogą one być także alternatywą dla wynajmu mieszkania, który również wiąże się z niemałym, comiesięcznym wydatkiem. Jednocześnie ich ekonomiczny aspekt nie przekłada się na mały komfort i niski standard. Wystarczy wybrać domek holenderski z preferowanymi udogodnieniami oraz o odpowiednim metrażu. Takie domki znajdują się np. w ofercie firmy EURO-CAMP 1 Domki holenderskie, domki angielskie z Żor.

Pełne wyposażenie i zamontowane instalacje

W domkach holenderskich znajduje się wszystko to, co w domach wolnostojących. Mogą znaleźć się tam niezbędne meble, takie jak łóżka, stoły, kanapy, krzesła czy półki. Oczywiście mają one łazienkę, a także aneks kuchenny. Oprócz tego mogą mieć także kilka pokoi. Salon, w którym znajduje się duży telewizor czy wygodna sypialnia to obecnie standard w tego typu obiektach.

Nie należy obawiać się o zaopatrzenie domku holenderskiego w prąd, gaz czy wodę. Instalacje można szybko i sprawnie podłączyć, co sprawia, że stanowią one doskonałe miejsce na dłuższy wypoczynek. Natomiast możliwość zastosowania systemów grzewczych stwarza okazję do tego, aby stanowiły miejsce wypoczynku jesienią, zimą, a nawet był domkiem całorocznym.

Łatwy transport

Firmy zajmujące się sprzedażą domków holenderskich są w stanie dostarczyć je w praktycznie każde miejsce. Oprócz tego zamontowane koła gwarantują ich właścicielom możliwość łatwego przeniesienia domku w inną część działki. Ma to duże znaczenie dla ośrodków wypoczynkowych. Jeżeli w przyszłości pojawią się w nich nowe obiekty tego typu, właściciele będą mogli ustawić domki tak, aby każdy znajdował się w jak najlepszym miejscu.

Kwestie prawne

Budowa domu rozpoczyna się od długiej wędrówki po urzędach. Potrzebnych jest sporo zaświadczeń i pozwoleń. W przypadku domku holenderskiego formalności ograniczane są do minimum. Wystarczy zgłoszenie faktu, że będzie znajdował się na danej działce. Oprócz tego nie trzeba być właścicielem nieruchomości, aby postawić na niej domek holenderski.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz