Materiał Partnera

Wysokiej jakości materiały ścierne od firmy CERKOR!

Wysokiej jakości materiały ścierne od firmy CERKOR!

Rynek dystrybucyjny materiałów ściernych bardzo dynamicznie się rozwija. Jest to wynik ciągłych udoskonaleń produktów, które tworzone są przez firmy o długoletnim doświadczeniu. Takim wyróżnia się prekursor przemysłu ściernego w Polsce, marka CERKOR, która jest jednym z wiodących przedsiębiorstw branżowych. Zaopatruje ona w swoje wyroby setki hurtowni, sklepów, a także zakładów produkcyjnych i różnego rodzaju pracowni wyspecjalizowanych w obróbce materiałowej.

Flagowe produkty matki CERKOR

Marka CERKOR skoncentrowała swoje działania wytwórcze różnego rodzaju produktów, w oparciu o technologię spoiw ceramicznych. Dzięki temu klienci mają możliwość uzyskania wysokiej jakości ściernice na trzpieniach stalowych prostych (o średnicy 2,35 mm, 3mm, 6 mm, 8 mm), ściernice na trzpieniach gwintowanych od M2 do M6, ściernice otworowe o kształtach T1 i T5, pilniki, osełka ścierne do honowania i prac ręcznych, segmenty do obciągania, ściernice wielkoporowe do obróbki tworzyw sztucznych i gumy, ściernic borazowanych z CBN oraz SG, a także ściernic magnetyzowanych typu HEATLESS do obróbki akrylu. Tego typu specjalistyczne narzędzia są wykorzystywane przez różnego rodzaju ośrodki przemysłowe zajmujące się obróbką materiałową, a także przez pracownie dekarskie i stolarskie, czy zakłady metaloplastyczne. Grupa klientów zamawiających w detalu i w hurcie produkty marki CERKOR, jest bardzo szeroka i związana z dziesiątkami różnych branż.

Certyfikaty i wdrożone systemy jakościowe

Firma CERKOR wyróżnia się na rynku nie tylko szeroką ofertą, ciągle udoskonalanymi produktami, nowoczesnymi parkami maszynowymi, czy też zatrudnianiem szeroko wyspecjalizowanych pracowników, którzy są prawdziwymi ekspertami branżowymi. Przedsiębiorstwo o wieloletniej tradycji łączącej ze sobą innowacyjność naszych czasów, wdrożyło w swoje struktury organizacyjne bardzo restrykcyjne systemy jakościowe dotyczące testowania i kontroli procesów produkcyjnych, a także bezpieczeństwa pracy. To pozwala na podwyższanie nie tylko parametrów technicznych produktów ściernych, ale także na zwiększanie efektywności pracy. Warto również wspomnieć o ważnych dla firmy CERKOR uzyskanych certyfikatach. Przykładowymi z nich jest ten dotyczący uprawnień do oznakowania wyrobów znakiem bezpieczeństwa. Mowa przede wszystkich o ściernicach płaskich i trzpieniowych.

Polityka nastawiona na sukces firmy i jej partnerów!

Warto również wspomnieć o polityce firmy. Jest nią wspomniana jakość produktów z szerokiej oferty, elastyczność i błyskawiczność obsługi klientów, bez względu na wielkość zamówienia, a także spełnianie indywidualnych życzeń. Takie standardy działalności przedsiębiorstwa wyznaczył jego założyciel mgr inż. Zdzisław Czapski – jeden z inicjatorów rynku wyrobów ściernych w Polsce.

Opracowanie:
Warszawa, Arkuszowa 146
tel. 22 673 45 94
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz