Materiał Partnera

Usługi świadczone przez agencję morską Hartmann Crew Consultants

Usługi świadczone przez agencję morską Hartmann Crew Consultants

Korzystanie z usług dobrej agencji morskiej jest pomocne m.in. w przypadku poszukiwania pracy na statku. Znalezienie odpowiedniej posady i złożenie aplikacji możliwe jest dzięki ofertom przygotowanym m.in. przez Hartmann Crew Consultants. Firma ta zajmuje się rekrutowaniem pracowników na rozmaite posady związane z pracą na morzu, jest też w stanie pomóc armatorom, organizując niezbędne szkolenia.

Praca na morzu

Objęcie stanowiska na statku wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Oprócz spędzania sporej ilości czasu poza miejscem zamieszkania i bez możliwości spotkania się z bliskimi konieczne jest posiadanie wysokich kwalifikacji. Kluczowe w tym zakresie jest dopasowanie konkretnej oferty do możliwości i kompetencji danej osoby – umożliwia to współpraca z renomowaną agencją morską, taką jak np. Hartmann Crew Consultants. Specjaliści z tej firmy zajmują się kompleksową rekrutacją – przede wszystkim odpowiadają za selekcję wstępną złożonych dokumentów aplikacyjnych, co jest sporym wsparciem przy kompletowaniu załogi.

Hartmann Crew Consultants zadba także o organizację testów kompetencyjnych i rozmów kwalifikacyjnych, co jest sporym ułatwieniem dla armatora. Usługi świadczone przez agencję morską są zatem atrakcyjne nie tylko dla osób szukających pracy na statku, ale także firm organizujących rejsy. Hartmann Crew Consultants może również zająć się przygotowaniem wszelkiej dokumentacji marynarskiej. Konieczny w tym zakresie jest wybór specjalistów – co jeszcze oferują oni swoim klientom?

Szkolenia na najwyższym poziomie

Kadra morska to zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy dysponować muszą odpowiednią wiedzą z zakresu pracy na statku. Funkcjonowanie na otwartym morzu jest niełatwe i wymaga wielu poświęceń, a dodatkowa obsługa poszczególnych elementów jednostki to zadania skomplikowane, do których realizacji niezbędna jest precyzja i pełen profesjonalizm. Hartmann Crew Consultants to agencja morska organizująca szkolenia wewnętrzne kadr morskich, które pozwalają doskonale przygotować załogę do odbycia konkretnego rejsu. Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakimi dysponuje dana firma w tym zakresie.

W przypadku Hartmann Crew Consultants są one spore – współpraca z akredytowanymi instytucjami treningowymi oraz dostęp do wielu nowoczesnych statków. Seminaria wewnętrzne i zewnętrzne pozwalają marynarzom nabyć niezbędną wiedzę na temat wykonywanych przez nich prac na konkretnych stanowiskach. Kompleksowe usługi świadczone przez agencję morską Hartmann Crew Consultants to zatem wiele czynności związanych z przygotowaniem załogi – począwszy od procesu rekrutacyjnego, kończąc na szkoleniach zwiększających kompetencje marynarzy.

Opracowanie:
Gdynia, Polska 13 A, pok 423, IVp.
tel. 58 731 20 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz