Materiał Partnera

Urządzenia pralnicze rozwiązaniem do domu!

Urządzenia pralnicze rozwiązaniem do domu!

Profesjonalne urządzenia pralnicze kojarzą nam się z przemysłem, laboratoriami czy pralniami chemicznymi. Warto jednak zastanowić się czy takie rozwiązanie nie sprawdzi się również u nas w domu! Jeśli macie Państwo małe dziecko, lub ktoś w rodzinie pracuje z odzieżą (projektant, krawcowa) to z całą pewnością znajdziecie tutaj coś także dla siebie! Niewielki rozmiar, wysoka jakość i funkcjonalność to największe atuty naszych produktów!

Producent profesjonalnych urządzeń pralniczych Alux posiada w swojej ofercie urządzenia, które sprawdzą się również w domu. Niezależnie od tego czy pracujecie z odzieżą na co dzień czy posiadacie Państwo liczną rodzinę i szukacie ułatwień w codziennych obowiązkach- na pewno znajdziecie tu coś dla siebie! To, co wyróżnia nas na rynku to to, że dzięki wysokiej jakości elementom zastosowanym w naszych produktach będziecie się nimi cieszyć przez lata!

Wytwornice pary a łatwość prasowania

Na szczególną uwagę zasługują nasze małe modele wytwornic pary, które potrafią zaopatrzyć w parę jedno żelazko, pistolet czy szczotkę parową. Dzięki temu, że urządzenie jest lekkie łatwo je przenosić między pomieszczeniami, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Do tego urządzenie wyposażone jest we wskaźnik wody i ciśnienia, zabezpieczenie ciśnieniowe i termiczne, więc używanie tego sprzętu jest wygodne i bezpieczne nawet w warunkach domowych. Na bieżąco można kontrolować jego pracę. Dość duży kocioł parowy sprawia, że nie trzeba co chwilę uzupełniać wody. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu i po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. W ofercie posiadamy również ręczną wytwornicę pary, która pozwala na pracę do 3 godzin (zbiornik na wodę o pojemności 2.5 litra).Części zamienne i akcesoria

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również wszelkie części zamienne i akcesoria, które mogą być potrzebne przy codziennej eksploatacji naszych produktów. Możecie Państwo zakupić pokrowiec na urządzenie, co dodatkowo ułatwi jego przechowywanie. Gdy zajdzie taka potrzeba, można również wybrać coś z szerokiej gamy elementów technicznych (zawory, przewody, uszczelki oraz inne części do urządzeń) czy akcesoriów i dodatków (środki chemiczne, szczotki i rolki). Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta żelazek, szczotek i pistoletów parowych. W zależności od przeznaczenia mogą Państwo wybrać żelazka i szczotki elektryczne, parowe, elektryczno-parowe, pistolety czy części zamienne do żelazek. W przypadku wątpliwości, co do wyboru zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami!

Opracowanie:
Bielsko-Biała, Karpacka 50
tel. 33 818 93 66
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz