Materiał Partnera

Upominki grawerowane – podkreśl wyniki sportowe i naukowe uczniów!

Upominki grawerowane – podkreśl wyniki sportowe i naukowe uczniów!

Szkoły każdego roku organizują dużą liczbę konkursów naukowych, a także wydarzeń związanych z rywalizacją sportową. Wiąże się to z koniecznością odpowiedniego nagrodzenia zwycięstwa tak, aby nie tylko zwiększyć ich motywację i chęć rozwoju talentu, ale także, aby zagwarantować im pamiątkę na całe życie. Idealnym pomysłem upominkowym mogą być między innymi statuetki oraz medale grawerowane.

Designerskie trofea

W przypadku organizowania przez szkołę, czy urząd miasta różnego rodzaju konkursów edukacyjnych, czy też wydarzeń sportowych lekkoatletycznych, piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich, czy nawet pływackich, strzelniczych i tenisowych, warto w nagrodę, wręczać zwycięskim dzieciom medale i trofea. Psychologowie zgodnie twierdzą, że znacznie wpływają one na rozwój ich pewności siebie, na wzmożoną motywację, czy też na chęć rozwoju talentu. Grawerzy zaś zgodnie twierdzą, że tego typu pamiątki, będą po wielu latach miały dla danej osoby olbrzymią wartość sentymentalną. To dlatego wiele szkół – i nie tylko – podejmuje stałą współpracę z pracowniami grawerskimi, które przygotowują designerskie statuetki, trofea, czy też puchary. Warto przy tym wiedzieć, że są one zawsze opatrzone pięknymi grawerami, którymi mogą być określone napisy, dedykacje, myśli znanych ludzi, czy też nawet różnego rodzaju ozdoby w postaci wzorów.

Niesamowite produkty upominkowe – również w związku z organizowanymi konkursami szklonymi i turniejami sportowymi – przygotowuje pracownia i sklep internetowy Grawer Gift, który gwarantuje między innymi pomysłowe trofea drewniane, szklane, czy też metalowe, opatrzone grawerami, wcześniej dokładnie skonsultowanymi z klientem. Warto korzystać z usług tego typu podmiotów, również w przypadku poszukiwania wyjątkowych prezentów ślubnych, rocznicowych, urodzinowych, bożonarodzeniowych, imieninowych, czy walentynkowych. Mogą to być grawerowane karafki, szklane serca, wazony, zegary itp.

Drewniane dyplomy z grawerem

Świetnym sposobem na podkreślenie wysokich wyników w nauce, są również tak zwane drewniane dyplomy z grawerem, które umieszczane są w pięknym etui wyłożonym aksamitnym materiałem. Taki szczególny prezent może być umieszony na specjalnych podstawkach, stając się sentymentalnym elementem wystroju pokoju dziecka, czy też sypialni dorosłego. Warto wiedzieć, że grawerowane dyplomy bardzo często zamawiane są przez rodziców dzieci, które ukończyły kształcenie wyższe. Jest to piękny sposób na uhonorowanie ich zaangażowania na studiach licencjackich, magisterskich, czy inżynierskich. Taka pamiątka, zaś dzięki swojej trwałości i ciekawej stylistyce, zawsze będzie miłym sposobem na zanurzenie się w potoku pięknych wspomnień!

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz