Materiał Partnera

Tech-Med – producent profesjonalnego sprzętu medycznego

Tech-Med – producent profesjonalnego sprzętu medycznego

Firma Tech-Med na polskim rynku medycznym działa od 1945 roku. Przez lata działalności firma opatentowała wiele rozwiązań, które stanowią znaczący wkład w rozwój polskiej służby zdrowia. Tech-Med oferuje profesjonalny sprzęt medyczny przeznaczony zarówno do użytku domowego, jak i do wykorzystywania w placówkach służby zdrowia. Przed zakupem produktów z oferty firmy można skorzystać z porad doradcy.

Misja firmy Tech-Med

Podstawowym celem firmy Tech-Med jest troska o dobre zdrowie i formę pacjentów, a także zapobieganie rozwojowi chorób poprzez dostarczanie wysokiej jakości urządzeń medycznych, które pozwalają na profesjonalną diagnostykę oraz leczenie różnego rodzaju schorzeń. W urządzeniach tej firmy zastosowane zostały najnowsze technologie, które pozwalają na łatwą kontrolę stanu zdrowia.

W latach 2013, 2014, 2016, 2017 i 2018 firma Tech-Med została wyróżniona złotym godłem Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Ciśnieniomierze i termometry”, co jest potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych wyrobów.

Co znajdziemy w ofercie firmy Tech-Med?

W ofercie firmy Tech-Med znajdziemy szeroki wybór sprzętu medycznego, akcesoriów pozwalających dbać o dobrą formę i urodę, a także wysokiej jakości odzież medyczną.

Jeśli chodzi o sprzęt medyczny, w regularnej sprzedaży znajdują się ciśnieniomierze, termometry, inhalatory, stetoskopy, pulsoksymetry, latarki medyczne, otoskopy, oftalmoskopy, młotki neurologiczne, pikflometry mechaniczne i stazy automatyczne.

W sklepie internetowym firmy Tech-Med w zakładce „Zdrowie i uroda” znajdziemy również koce przeciwreumatyczne, buty masująco-grzewcze, hydromasażery, nawilżacze powietrza, pulsometry oraz wagi i wzrostomierze.

Firma oferuje również wysokiej jakości odzież medyczną, która spełnia najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. W sklepie znajdziemy zestawy odzieży dla kobiet i mężczyzn – spodnie, bluzy, spódnice, bluzki oraz tradycyjne fartuchy.

Odzież medyczna wykonana jest z bardzo wytrzymałej tkaniny, która jest odporna na chlor i pranie w wysokich temperaturach. Materiał nie gniecie się nawet po wielu godzinach noszenia, dzięki czemu ubranie zawsze wygląda schludnie.

Zakup sprzętu medycznego – profesjonalne doradztwo

Ogromnym atutem firmy Tech-Med jest możliwość skorzystania z porad ekspertów podczas dokonywania zakupów. Na pomoc doradcy możemy liczyć nie tylko podczas zakupów w sklepie stacjonarnym, ale również online, ponieważ na stronie sklepu działa czat z konsultantem. Na stronie internetowej firmy Tech-Med możemy także znaleźć wiele poradników dotyczących korzystania ze sprzętu medycznego oraz zasad zdrowego stylu życia.

Opracowanie:
Warszawa, Chmielna 98
tel. 22 654 64 93
Oceń artykuł (1)
4.0
Komentarze
Dodaj komentarz