Materiał Partnera

Środki czystości i urządzenia do sprzątania – gdzie kupować?

Środki czystości i urządzenia do sprzątania – gdzie kupować?

Większość z nas wykorzystuje w codziennym życiu różnego rodzaju środki czystości – do mycia naczyń, okien, podłóg czy łazienki. Warto zadbać o ich wysoką jakość – nie tylko w trosce o skuteczność czyszczenia i naszą wygodę, lecz także o nasze zdrowie. Stałe dostawy hurtowe i detaliczne profesjonalnych środków czyszczących zapewniają profesjonalni dystrybutorzy.

Wyposażenie firm sprzątających

Firmy sprzątające, aby wyróżnić się na rynku wśród konkurencji, muszą zadbać o wykorzystanie zarówno najlepszych urządzeń i sprzętów do sprzątania, jak i wysokiej klasy środków chemicznych. Ważne jest dobieranie takich, które potrafią nie tylko usunąć różnego rodzaju zabrudzenia, ale które posiadają właściwości zabezpieczające powierzchnie. Najlepsze firmy sprzątające zwracają również uwagę na bukiety zapachowe – profesjonalni dystrybutorzy tacy jak firma Dabex-Kraków oferują preparaty do podłóg, mebli, okien i innych powierzchni o naturalnych zapachach. To właśnie takie podmioty zapewniają również branży sprzątającej nowoczesny sprzęt: kije teleskopowe, zbieraki do okien, zmiotki i zamiatacze, odkurzacze przemysłowe, zamiatarki, szorowarki, ekstraktory czy też mopy i stelaże. Warto zatem mieć świadomość, że firmy sprzątające nie wykorzystują popularnie dostępnej w hipermarketach chemii – swoje produkty zakupują od wyspecjalizowanych dystrybutorów, którzy obsługują również klientów indywidualnych (zakupują oni m.in. odkurzacze domowe, środki czystości – również do garażu, kosze, pojemniki czy suszarki elektryczne do rąk).

Chemia gospodarcza dla ośrodków przemysłowych

Chemia gospodarcza i różnego rodzaju  środki czystości są bardzo ważne również w ośrodkach przemysłowych, zwłaszcza tych, które wdrożyły bardzo restrykcyjne normy systemów jakościowych HACCP, GMP i GHP. Są one związane z higieną sanitarną miejsc pracy, a co za tym idzie, koniecznością stałego zaopatrywania ich w różne artykuły czystości. Są nimi między innymi czyściwa na stojakach, czyli nic innego jak wysokiej klasy ręczniki makulaturowe. Warto wiedzieć, że ośrodki przemysłowe i ich działy logistyczne najczęściej podejmują współpracę z dystrybutorami, którzy są w stanie zapewnić stałe, terminowe i szybkie dostawy detaliczne oraz hurtowe wielu produktów odmiennego przeznaczenia.

Chemia gospodarcza dla hoteli i restauracji

Jeśli chodzi o hotele, restauracje, a także różnego rodzaju ośrodki zdrowia – kliniki estetyczne, gabinety dentystyczne oraz lekarskie – w ich wypadku dobór środków chemicznych od najlepszych producentów jest również bardzo ważny. Nie chodzi tutaj tylko o różnego rodzaju mydła, rękawice gumowe czy też detergenty do mycia różnych powierzchni, lecz także o preparaty dezynfekujące z normami EN1040 czy EN1500. Hotele, restauracje oraz biurowce zakupują również od najlepszych dystrybutorów dozowniki do mydła. Wykonane są one z trwałych i wysoko estetycznych materiałów (tworzywa ABS), które nadają się do różnych stylów wnętrz – zarówno tych eleganckich, jaki i przytulnych oraz kameralnych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz