Materiał Partnera

Skup i sprzedaż palet drewnianych w rękach specjalistów z firmy Edjan Jan Przetacki.

Skup i sprzedaż palet drewnianych w rękach specjalistów z firmy Edjan Jan Przetacki.

Palety z drewna to produkt, który wykorzystywany jest w każdej firmie zajmującej się transportem lub logistyką. Zastosowanie tego materiału do ich produkcji sprawia, że są one tańsze, trwalsze, a także dużo łatwiejsze w naprawie od konkurentów wykonanych z plastiku lub aluminium. Dlatego też od wielu lat cieszą się one niesłabnącą popularnością, a ich ogromny wybór można znaleźć w firmie Edjan Jan Przetacki, oferującej sprzedaż i skup palet.

Palety używane – inwestycja, która się opłaca

Trwałość oraz solidność konstrukcji sprawia, że palety drewniane, mogą być użytkowane i wykorzystywane przez długi czas. Niemniej jednak, pomimo że jest to produkt wielokrotnego użytku, bardzo często zdarza się, że nie wszyscy właściciele palet potrzebują ich przez cały czas, a niekiedy kupują oni dodatkową ilość wyłącznie do jednego większego zamówienia. W takiej sytuacji nie muszą zaopatrywać się w nowe produkty, a wystarczy jedynie skorzystać z oferty firmy takiej jak Edjan Jan Przetacki, gdzie dostępne są wysokiej jakości palety używane. W swojej ofercie posiadają oni szeroki wybór najpopularniejszych obecnie na rynku palet Euro o standardowych wymiarach, między innymi 800 × 1200 x 144 mm lub 1200 × 1000 × 144 mm. Dodatkowo nabyć tam można również półpalety (800x600mm) oraz palety europodobne i przemysłowe. Uzupełnieniem ich oferty są palety jednorazowe, które mogą być stworzone albo z materiałów odpadowych lub z desek sosnowych II bądź III gatunku – w zależności od producenta. Największą zaletą palet jednorazowych jest fakt, że zapewniają dużą wytrzymałość całej konstrukcji (choć rzecz jasna nie taką, jak w przypadku palet wielorazowego użytku) przy relatywnie niskiej cenie, co sprawia że jest to to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć koszty transportu bez utraty na jego jakości.

Zalety palet drewnianych

Palety drewniane, zarówno nowe jaki i używane, oferowane między innymi przez firmę Edjan Jan Przetacki z Marek, zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów wykonanych z plastiku lub aluminium. Poza ceną i wytrzymałością są one łatwe w naprawie – wystarczą podstawowe narzędzia stolarskie i umiejętności oraz przyjazne środowisku – po ich wykorzystaniu można poddać je recyklingowi. Warto także pamiętać, że do skupu palet Edjan przyjeżdżają nie tylko osoby, które wykorzystują ten produkt do celów transportowo-magazynowych. Wielu nabywców dostrzega także ich potencjał, który można wykorzystać w szeroko pojętym dekoratorstwie. Od kilku lat niezwykłą popularnością cieszą się różnego rodzaju stoliki, meble, kwietniki, a nawet łóżka lub inne dodatki dekoracyjne wykonane z palet. Dzięki takiemu ich wykorzystaniu, nawet te palety, które nie nadają się do wykorzystania w logistyce, mają szansę na drugie życie.

Poszukiwania palet warto rozpocząć od firmy Edjan Jan Przetacki. Możliwość transportu oraz ogromny wybór, zarówno nowych jak i używanych produktów sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Edjan to także fachowa obsługa i indywidualne podejście do klienta, co stanowi receptę na udane zakupy.

Opracowanie:
Marki, mjr. Billa 2
tel. 696 099 424
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz