Materiał Partnera

Rzeczy, o których trzeba pamiętać, organizując urodziny

Rzeczy, o których trzeba pamiętać, organizując urodziny

Mało jest osób, które nie lubią dnia swoich urodzin. Często organizujemy z tej okazji mniejsze lub większe przyjęcia urodzinowe. W domu, ogrodzie, wyjście na miasto – wszystko zależy od naszego usposobienia i środków finansowych. Dobra atmosfera to klucz udanej imprezy. Na nią z kolei składa się kilka elementów, o które szczególnie trzeba zadbać, by wszystko poszło zgodnie z planem.

Po pierwsze: termin

Nie zawsze datę przyjęcia da się dopasować do dnia naszych urodzin. Najlepszym rozwiązaniem jest ustalenie zabawy na sobotę. Większość osób ma wtedy dzień wolny, a z kolei następująca po niej niedziela będzie dawała możliwość odpoczęcia po wieczorno-nocnych szaleństwach. Najlepiej informację o zaproszeniu wystosować także odpowiednio wcześniej, aby goście mogli uwzględnić wizytę u nas w swoich planach. Sami także będziemy mieli czas na przyszykowanie naszych czterech kątów na przyjęcie przyjaciół. Równie ważna jest liczba osób, która zdeterminuje miejsce spotkania. Może się okazać, że nie dysponujemy tak dużą przestrzenią w mieszkaniu, więc warto wtedy zaplanować wyjście do klubu lub pubu. Niewskazane jest także zapraszanie znajomych, którzy mają ze sobą poważny konflikt, ponieważ ich kłótnia może znacznie wpłynąć na jakość zabawy.

Po drugie: przekąski

Planowanie przekąsek to nie lada wyzwanie dla większości jubilatów. Ciepły, letni wieczór sprzyja na przykład zorganizowaniu grilla, jeśli jesteśmy oczywiście szczęśliwymi posiadaczami ogródka. Wieczorne wyjście na miasto można poprzedzić z kolei wizytą w pizzerii lub restauracji. Niektóre puby współpracują z lokalami gastronomicznymi, oferując zamówienie przekąsek ze zniżką lub posiadają w swoim menu paluszki, chipsy albo popcorn. W domowych warunkach najlepiej serwować dania, które mają temperaturę zbliżoną do otoczenia. Zimą lub jesienią mile widziany będzie chociaż jeden gorący posiłek. Najlepiej sprawdzą się także koreczki, babeczki, roladki – wszelkie przekąski, które można jeść bez użycia sztućców oraz talerzyków.

Po trzecie: atrakcje

To klucz do dobrej zabawy. Nie można oczywiście przeładować naszej imprezy różnymi aktywnościami. Rozmowy i tańce same w sobie są ciekawe. Warto je jednak urozmaicić na przykład grami planszowymi lub zręcznościowymi. Podczas większego przyjęcia można rozważyć wynajęcie fotolustra, które jest nowością na rynku imprezowych gadżetów. Takie urządzenie pozwala na zrobienie niezapomnianych fotografii z użyciem humorystycznych akcesoriów. Na interaktywnej tafli goście wybierają odpowiednie nakładki oraz filtry, a następnie aparat wykonuje kilka ujęć, które są przeplatane zabawnymi animacjami na ekranie. Między innymi firma Fotolustro Joanny Król, udostępnia dodatkowo opiekę animatora oraz dojazd do klienta.

Organizacja urodzin poza domem również daje wiele możliwości. Idealnym rozwiązaniem dla mniejszej grupy będzie wizyta w escape roomie, która umożliwia wspólną integrację podczas rozwiązywania zagadek i odszukiwania wyjścia z pomieszczenia. Równie interesującą opcją jest spędzenie czasu w salonie wirtualnej rzeczywistości. Za pomocą specjalistycznych gogli gracze mogą przenieść się do wnętrza rozgrywki. Inną aktywną rozrywkę stanowi laser fight, czyli walka z użyciem broni z wiązką światła, która po trafieniu w kamizelkę przeciwnika odejmuje mu umowne punkty życia.

Opracowanie:
Wyry, Kopaniny 51
tel. 694 827 774
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz