Materiał Partnera

Jaką oprawę muzyczną imprezy okolicznościowej wybrać?

Jaką oprawę muzyczną imprezy okolicznościowej wybrać?

Wesele, Pierwsza Komunia Święta czy okrągła rocznica ślubu to wydarzenia z życia każdej rodziny, które pragniemy uczcić w szczególny sposób. Wyprawiamy wówczas wystawne przyjęcie w restauracji, starając się zadbać o najmniejsze detale. Długie godziny spędzamy nad zaplanowaniem pysznego jadłospisu i wybieramy stosowane dekoracje. Niezwykle ważnym elementem każdej imprezy okolicznościowej jest także oprawa muzyczna. Komu zlecić to zadanie?

Zespół muzyczny

Największą zaletą zatrudnienia zespołu muzycznego do uświetnienia imprezy okolicznościowej jest muzyka grana na żywo. Fakt ten docenią zwłaszcza starsi członkowie rodziny, dla których taka forma oprawy muzycznej jest zazwyczaj najbardziej atrakcyjna. Niestety trzeba pamiętać, że zespół muzyczny to także bardzo ograniczony repertuar. Muzycy poruszają się w obrębie jednej listy utworów, które są- mniej lub bardziej- znane i lubiane przez gości. Nie każdemu też może przypaść do gustu własna aranżacja konkretnej piosenki, wykonanej przez grajków. Trzeba pamiętać, że na rozstawienie wszystkich instrumentów potrzebne jest sporo miejsca. W związku z tym należy zwrócić uwagę, by wynajęta sala była w miarę przestronna. Nie bez znaczenia jest także koszt zatrudnienia zespołu muzycznego – za taką usługę zapłacimy dużo więcej niż gdybyśmy zdecydowali się na poprowadzenie imprezy przez doświadczonego DJ-a.

DJ

Impreza okolicznościowa z Dj-em to synonim naprawdę udanego przyjęcia. Nie dość, że wynajęcie muzyków nie wiąże się z ogromnym wydatkiem, to goście mogą bawić się przy różnorodnej i oryginalnej muzyce. Każdy ma szansę zatańczyć do ulubionej piosenki lub poprosić o utwór utrzymany w konkretnym klimacie muzycznym. Jak przekonuje DJ Omega, który od lat zajmuje się prowadzeniem imprez okolicznościowych i firmowych eventów – dobry DJ wcieli się także w rolę wodzireja, który porwie wszystkich gości do zabawy. Decydując się na takie rozwiązanie, zapewniamy wszystkim uczestnikom imprezy wiele interesujących atrakcji. Mowa tutaj o licznych konkursach, zabawach integrujących gości i potężnej dawce humoru. DJ-je pracują na sprzęcie wysokiej jakości, dzięki czemu odtwarzana muzyka cechuje się wyjątkowym brzmieniem. Stanowisko pracy muzyków nie zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo wyposażone jest w sprzęty, które uświetniają przyjęcie. Chodzi tutaj o kolorowe reflektory, generatory dymu czy stroboskopy. Całość robi naprawdę imponujące wrażenie i stanowi piękne tło dla pamiątkowych fotografii. Do usług DJ-a już po kilku chwilach przekonują się nawet najbardziej konserwatywni nestorzy rodów. Młodych za to nie trzeba przekonywać wcale, gdyż już po pierwszych taktach, sala zapełnia się tańczącymi parami.

Opracowanie:
Budy Łańcuckie 47
tel. 512 319 380
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz