Materiał Partnera

Profesjonalny transport towarów w ramach usług outsourcingu przewozowego

Profesjonalny transport towarów w ramach usług outsourcingu przewozowego

Outsourcing usług przewozu dóbr materialnych jest coraz bardziej popularny. Najlepsze firmy transportowe obsługują bowiem nie tylko klientów indywidualnych przy przeprowadzkach, ale również małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. Dowiedz się, kiedy podejmują one współpracę z firmą przewozową, a także czym wyróżniają się najlepsze z nich, które działają w naszym kraju.

Obsługa dużych ośrodków przemysłowo-handlowych

Jednymi ze stałych klientów firm transportowych, zajmujących się przewozem różnego rodzaju towarów na europaletach fitosanitarnych są duże ośrodku przemysłowo-handlowe. Decydują się one na podejmowanie współpracy z profesjonalnymi firmami przewozowymi między innymi w okresie dużego natężenia logistycznego, kiedy to ich własna, rozbudowana flota pojazdów, nie jest w stanie sprostać działaniom przetransportowania dużej ilości ładunków. Wtedy w celu uniknięcia tak zwanego zatoru logistycznego zgłaszają się one do firm transportowo-spedycyjnych takich jak E-Kriss Trans – podmiot ten podejmuje się przewozu krajowego i międzynarodowego różnego rodzaju towarów (również na eksport  i import), a dla klientów indywidualnych oferuje pomoc w przeprowadzkach (zarządcy biur korzystają z opcji przewozu mebli przy przenoszeniu biur).

Obsługa małych i średnich firm

Szczególnie intensywną współpracę podejmują z firmami przewozowymi małe i średnie firmy, których nie stać na zakup własnych pojazdów – lub jest to dla nich wysoce nieopłacalne. Są to podmioty gospodarcze z różnych branż, ale wśród nich można dla przykładu wymienić pracownie projektowania mebli, mniejsze sklepy odzieżowe, czy też kwiaciarnie. Takie firmy potrzebują transportu określonego ładunku najczęściej według ściśle określonego harmonogramu i na zasadach długotrwałej kooperacji. Warto bowiem wiedzieć, że dzisiaj outsourcingowe usługi przewozu towarów na paletach i nie tylko, są bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania wielu małych oraz średnich działalności.

Wysokie ubezpieczenia

Ważnym elementem przy analizowaniu wiarygodności danej firmy transportowej jest to, czy oferuje ona wysokie ubezpieczenia przewożonego mienia. Przed podpisaniem danej umowy o świadczenie usług przewozowych, zawsze kontrahenci dowiadują się, z jakimi towarzystwami ubezpieczeniowymi współpracuje dany przedsiębiorca, i czy jego pojazdy, pracownicy, a także same usługi są w odpowiedni sposób zabezpieczone finansowo – szczególnie jest to istotne przy przewozach bardzo cennych towarów. Nigdy nie należy decydować się na przewóz mienia bez ubezpieczenia, zwłaszcza przy transporcie międzynarodowym! Dobre ubezpieczenie nie tylko zapewni zwrot środków finansowych w przypadku uszkodzenia dóbr, ale również w sytuacji ich kradzieży.

W pełni sprawne i nowoczesne pojazdy

Najlepsze firmy transportu mienia swoją politykę opierają przede wszystkim na wykorzystaniu nowoczesnych pojazdów o dużej pojemności, a także z systemami wspomagającymi jazdę. Przykładowymi autami, które świetnie nadają się na trasy przewozowe, są Fiaty Ducato Maxi o pojemności dziecięciu europalet! Istotne jest jednak to, aby po każdym wykonanym zleceniu dany pojazd był poddany wnikliwemu przeglądowi technicznemu – pozwala to na dodatkowe zabezpieczenie pośrednie przewożonych dóbr, a także ukazuje profesjonalizm danej firmy przewozowej.
Opracowanie:
Suwałki, Waryńskiego 20 lok. 27
tel. 535 116 473
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz