Materiał Partnera

Oxybrazja, czyli przepis na piękną skórę.

Oxybrazja, czyli przepis na piękną skórę.

Polacy coraz chętniej korzystają z zabiegów pielęgnacyjnych, które oferowane są przez gabinety kosmetyczne. Dzięki swojej popularności, stały się one bardziej dostępne dla przeciętnego zjadacza chleba. Dziś każdy z nas chce wyglądać pięknie, młodo i jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją i co najważniejsze – jest to możliwe. Oxybrazja to jeden z najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Dzięki niemu skóra odzyskuje świeżość i zachwyca naturalnym blaskiem. Na czym dokładnie polega peeling tlenowo- wodny?

Czym jest oxybrazja?

Oxybrazja inaczej nazywana jest peelingiem tlonowo-wodnym lub mikrodermabrazją tlenowo-wodną. Zabieg w odróżnieniu od mikrodermabrazji diamentowej i peelingu kawitacyjnego, wykonywany jest bezdotykowo. Pozwala na bezbolesne, a zarazem intensywne złuszczanie naskórka. Wszystko za sprawą tlenu, który pod dużym cieśnieniem tłoczony jest na skórę. Jak informuje specjalista z gabinetu kosmetycznego Magia Urody- powoduje on bezinwazyjne i szybkie odrywanie się obumarłych komórek naskórka. Po zabiegu cera jest idealnie gładka, świeża i promienna, bez podrażnień. Oxybrazję można przeprowadzić na każdym rodzaju skóry. Ze względu na swoją delikatność, dedykowana jest zwłaszcza cerze naczynkowej i wrażliwej. Zabieg ten w doskonały sposób przygotowuje skórę do kolejnych czynności pielęgnacyjnych takich jak np.  nałożenie kwasów czy manualne oczyszczanie skóry. Kobiety bardzo często decydują się na jego wykonanie przed „wielkim wyjściem”, gdyż doskonale przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że prezentuje się on zdecydowanie bardziej atrakcyjnie.

Efekty widoczne po wykonaniu zabiegu

Oxybrazja zapewnia wiele korzyści. Zabieg można przeprowadzić zarówno na twarzy, jak i na wybranej partii ciała. Efekty są widoczne zaraz po jego wykonaniu. Główną zaletą peelingu wodno-tlenowego jest natychmiastowe wygładzenie skóry. Zostaje ona również dogłębnie i sterylnie oczyszczona i dotleniona. Oksybrazja odpowiada także za nawilżenie cery oraz odżywienie komórek ją budujących, poprzez stymulację cyrkulacji krwi. Zabieg działa odświeżająco, tonizująco i seboregulująco. Ponadto wspomaga regenerację włókien kolagenowych, co przyczynia się do poprawy jędrności skóry. Mikrodermabrazja wodno-tlenowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z powracającym łupieżem. Doskonale wspomaga leczenie tej choroby skóry i zapobiega jej nawrotom.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu

Każdy zabieg medyczny oraz kosmetyczny posiada pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają jego wykonanie. W przypadku peelingu wodno- tlenowego jest to miejscowe zapalenie skóry, opryszczka, zakaźne choroby skóry oraz zapalenie zatok.

Opracowanie:
Częstochowa, Kisielewskiego 19
tel. 500 397 100
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz