Materiał Partnera

Niepowtarzalne trofea sportowe firmy Konsul

Niepowtarzalne trofea sportowe firmy Konsul

Każdego roku na terenie polski organizowanych jest mnóstwo szkolnych, amatorskich, a także profesjonalnych zawodów sportowych ze wszystkich dyscyplin, jakie można wyróżnić. Warto wiedzieć, że każde tego typu wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez późniejszej nagrody. To dlatego na rynku działają takie firmy jak Konsul, które wyspecjalizowane są w dostarczaniu medali czy pucharów.

Projektowanie trofeów

Jednym z ważniejszych profili działalności firmy Konsul Trofea sportowe, jest ich profesjonalne projektowanie. Odbywa się ono albo na podstawie szczegółowych projektów, rysunków i wizualizacji klienta, albo działania te powierzone są specjalistom, który posiadają wysokie kompetencje artystyczne. Tego typu usługi są najczęściej wykorzystywane przez organizatorów dużych i prestiżowych imprez bądź tych niestandardowych – np. zawody paintball, kulturystyczne, a nawet e-sporty i gale biznesowe. Warto wiedzieć, że dostarczane przez firmę Konsul medale i puchary zawsze wykonane są z najtrwalszych materiałów o pięknym wykonaniu pełnym zdobień.

Szeroka oferta katalogowa

Szeroka oferta katalogowa trofeów sportowych firmy Konsul uwzględnia różnego rodzaju puchary, medaliony, kotyliony, pinsy, buttony, czy statuetki. Wykorzystywane są one zarówno w przypadku małych zawodów szkolnych, jak i imprez sportowych o prestiżowym znaczeniu – są to wydarzenia ogólnopolskie, a nawet międzynarodowe. Warto wiedzieć, że produkty oferowane przez firmę Konsul wyróżniają się swoją estetyką. Można wśród nich znaleźć bowiem produkty dedykowane najpopularniejszym dyscyplinom sportowym, jak i tym rzadziej uprawnianym i nagłaśnianym, takim jak wędkarstwo, dart, curling, spływy kajakowe itd. Obsługa imprez o niestandardowym charakterze wyróżnia sklep Konsul spośród konkurencji, a bogata oferta przyciąga nawet największych organizatorów zawodów.

Duże doświadczenie rynkowe

Wspomniane przyciąganie największych organizatorów różnych zawodów przez firmę Konsul potwierdza jej duże doświadczenie rynkowe. Może się ona bowiem pochwalić dostarczeniem nagród na imprezy miejskie, szkolne, ogólnopolskie, a nawet międzynarodowe. To właśnie puchary i medale firmy Konsul w przeszłości otrzymywali tacy polscy sportowcy jak chodziarz Robert Korzeniowski, a także skoczek narciarski Adam Małysz – są oni jednymi z najbardziej utytułowanych polskich olimpijczyków.

Nowoczesność

Salon z trofeami Konsul wyróżnia się również swoją nowoczesnością. Każdy klient odwiedzający stronę internetową sklepu może wybrać się na tak zwany wirtualny spacer, który pozwoli na zapoznanie się z częścią asortymentu znajdującego się na stanie w placówce. Nowoczesność polityki firmy Konsul zasadza się również na najwyższym poziomie obsługi klientów biznesowych czy instytucjonalnych. Zawsze uzyskują oni niezbędne informacje dotyczące produktów, a zamówienia są realizowane z najwyższą starannością. Klienci polecają tę firmę między innymi dzięki jej terminowości.

Opracowanie:
Czeladź, Nowopogońska 98
tel. 32 720 11 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz