Artykuł sponsorowany

Najskuteczniejsze formy reklamy ulicznej

Najskuteczniejsze formy reklamy ulicznej

Reklama uliczna jest tak stara jak miasta. Jej formy wciąż się zmieniają, ale idea pozostaje ta sama: dać się zobaczyć! Współcześnie, dzięki nowym technologiom, możliwości reklamowania się na ulicach przyprawiają o zawrót głowy. Które sposoby są rzeczywiście skuteczne? W co warto inwestować, aby mieszkańcy miast dostrzegli naszą firmę i zainteresowali się jej ofertą?

Tablice reklamowe citylight

Nie bez powodu miejskie podświetlane tablice stały się jedną z najpopularniejszych form reklamy outdoorowej. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ruch pieszy lub samochodowy jest natężony. Z uwagi na usytuowanie w przestrzeni miejskiej i rozmiar reklama citylight jest uniwersalna – dociera zarówno do pieszych, jak i kierowców. Dzięki niewielkim rozmiarom może być instalowana praktycznie wszędzie, nie zakłócając naturalnego rytmu ruchliwych części miasta. Dlatego widuje się ją w centrach miast, na placach i przystankach. Niekiedy są stosowane także we wnętrzach, gdzie dobrze sprawdzają się jako nośniki afiszy teatralnych, filmowych i innych. W wersji indoorowej występują także na lotniskach i dworcach. Typowe formaty to 841 × 1189 mm oraz 1200 × 1800 mm, choć możliwe są mniej standardowe wymiary.

Rollpostery, czyli kilka reklam na jednym nośniku

Rollpostery, czyli scrolle, podobnie jak tablice citylight są stosowane tam, gdzie ruch uliczny zarówno pieszy, jak i kołowy jest wzmożony. Mogą być instalowane na zewnątrz, jako element małej architektury miasta, a także wewnątrz. Ich największą zaletą jest to, że można w nich umieścić i przewijać aż sześć plakatów. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja, gdy decydujemy się na rozbudowaną kreację reklamową.

Kolejną mocną stroną rollposterów jest swoboda montażu. Mogą one być instalowane w formie wolno stojącej, ściennej, jedno- i dwustronnej.

Typowe rozmiary to 841 × 1189 mm oraz 1200 × 1800 mm. Naturalnie, możliwe jest wykonanie tablic w rozmiarach niestandardowych. Profesjonalnym wykonaniem tablic reklamowych, które skutecznie wesprą każdy biznes w reklamie outdoorowej, zajmuje się www.gablotytablice.pl.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz