Materiał Partnera

MATKor- rzetelne podejście do korepetycji z gwarancją wyników.

MATKor- rzetelne podejście do korepetycji z gwarancją wyników.

Gdyby zapytać polskich uczniów, który przedmiot jest dla nich najtrudniejszy, odpowiedź najprawdopodobniej wskazywałaby na matematykę. Nie ma się czemu dziwić. Matematyka  wiąże się z mnóstwem zagadnień, które są ciężkie do zrozumienia. W szczególności dla mniej ścisłych umysłów. Humanistyczna natura nie zwolni jednak dziecka z konieczności zdania testu ósmoklasisty, gimnazjalnego czy matury. Natomiast dobry korepetytor znacząco może to ułatwić.

Realia polskiego szkolnictwa publicznego

Poziom polskich szkół publicznych jest bardzo zróżnicowany. Jedne z nich mogą poszczycić się zaangażowaną w nauczanie kadrą i dobrymi wynikami, inne zaś nie przykładają dużej wagi do jakości kształcenia swoich uczniów. Oczywiście zawsze znajdzie się wyjątek od tej reguły. Zapewne w każdej szkole wyszukamy choć jednego nauczyciela, któremu zależy na tym, by prowadzone przez niego lekcje były ciekawe i wartościowe. Matematyka to trudny i sprawiający uczniom kłopot przedmiot. W dobrym opanowaniu materiału nie pomagają przepełnione klasy i przestarzałe pomoce dydaktyczne. Duża ilość tematów do zrealizowania sprawia, że nie ma czasu na ewentualne powtórki oraz uzupełnianie braków, nabytych na wcześniejszych etapach edukacji. Zdarza się, że szkolny nauczyciel nie posiada odpowiedniego przygotowania pedagogicznego, przez co ma kłopot z jasnym przekazaniem swojej wiedzy uczniom. Wszystko to skutkuje u dziecka wciąż rosnącymi zaległościami, zdobywaniem gorszych ocen i strachem przed przystępowaniem do jakichkolwiek testów i egzaminów końcowych, które bardzo często decydują o jego przyszłości.

Egzamin na 5

W sytuacji, kiedy dziecko nie radzi sobie ze zrozumieniem materiału z matematyki, warto rozważyć zatrudnienie korepetytora. Jest to osoba, która poświęci mu potrzebną ilość czasu i pomoże nadrobić zaległości. Indywidualne nauczanie zawsze jest efektywniejsze. Prywatny nauczyciel dość szybko zdiagnozuje przyczynę problemu i spróbuje ją zwalczyć przy pomocy swojej wiedzy i doświadczenia. Właścicielka firmy MATKor- pani Jolanta Siwiec- to matematyk z 14-letnią praktyką nauczania. Znana jest jako rzetelny korepetytor, posiadający na koncie wiele sukcesów. W swojej codziennej pracy z uczniami wykorzystuje nowatorskie techniki dydaktyczne i sprawia, że matematykę da się lubić. Solidnie przygotuje nasze dziecko do egzaminu ósmoklasisty, testów gimnazjalnych czy matury. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość zapisania naszej pociechy na intensywny kurs matematyczny, który odbywa się indywidualnie bądź w małych grupach. W czasie jego trwania dzieci rozwiązują zadania, które często pojawiają się na wyżej wymienionych egzaminach, przez co nabierają pewności, co do swoich umiejętności.

Opracowanie:
Piaseczno, Młynarska 39 lok. 60
tel. 502 601 045
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz