Materiał Partnera

Laminowanie rzęs – nowa metoda stylizacji rzęs

Laminowanie rzęs – nowa metoda stylizacji rzęs

Laminowanie rzęs to metoda, która cały czas zdobywa nowych zwolenników. Powszechnie uważa się, że laminowanie jest zdrowsze, mniej obciążające dla rzęs i zapewnia bardziej naturalny efekt. Dzięki temu zabiegowi nasze spojrzenie staje się bardziej wyraziste i interesujące jednocześnie. Laminowanie najlepiej wykonać w salonie kosmetycznym u profesjonalnego stylisty rzęs.

Czym jest laminowanie rzęs?

Laminowanie rzęs inaczej zwane keratynowym liftingiem rzęs to metoda  stylizacji rzęs, która jest mniej inwazyjna niż tradycyjne przedłużanie. Dzięki zastosowaniu keratyny rzęsy stają się zdrowsze, mocniejsze, a ich kondycja jest znacznie lepsza. Laminowanie rzęs delikatnie je unosi, pogrubia, podkręca i przyciemnia co sprawia, że nasze spojrzenie staje się bardziej wyraziste i zalotne. Zabieg ten jest szczególnie polecany osobom, których rzęsy są cienkie, jasne, proste i mają tendencję do łamania. Efekty laminowania utrzymują się przez dwa miesiące i co ważne, można po nim używać tuszu do rzęs. który jeszcze bardziej wzmacnia wyrazistość spojrzenia. Zastosowanie keratyny dodatkowo chroni je przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, składnikami podrażniającymi oraz wilgocią.

Jak przebiega laminowanie rzęs?

Zabieg najlepiej wykonać w sprawdzonym salonie kosmetycznym u profesjonalnego stylisty rzęs. Mamy wtedy pewność, że laminowanie zostanie zrobione w sposób prawidłowy z użyciem profesjonalnych preparatów. Laminowanie rzęs składa się z pięciu kroków. Zabieg rozpoczyna się od przygotowania włosków, czyli od odtłuszczenia górnych rzęs. Na dolną powiekę kosmetyczka kładzie wacik, który ma chronić skórę przez kontaktem z preparatem do laminowania oraz przed sklejeniem rzęs z górnymi. Następnie na górną powiekę nakłada się silikonowy wałek. Nakręca się na niego górne rzęsy – jest to zabieg podobny do  kręcenia loków za pomocą wałków. Następnie na rzęsy nakłada się odżywczy preparat, którego zadaniem jest przygotowanie ich do farbowania. Po wchłonięciu preparatu przez rzęsy, kosmetyczka rozpoczyna farbowanie rzęs. Ostatnim krokiem laminowania rzęs jest nałożenie na górne rzęsy kreatyny, która utrwala wszystkie zastosowane preparaty. Po jej wyschnięciu zabieg się kończy.

Opracowanie:
Olsztyn, ZBIGNIEWA HERBERTA 18 lok. 16
tel. 795 869 434
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz