Materiał Partnera

Kiedy warto zdecydować się na szafę narożną?

Kiedy warto zdecydować się na szafę narożną?

200-metrowy dom daje wiele możliwości na rozplanowanie przestrzeni. Ale mniejszy metraż również można ciekawie zagospodarować. W niewielkim domu czy mieszkaniu trzeba szukać funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają w funkcjonalny i estetyczny sposób urządzić nasze gniazdko. Jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie mieć pojemny mebel na ubrania, zainwestujmy w szafę narożną. Kiedy warto się na nią zdecydować i gdzie ją zamówić?

 Szafa narożna na zamówienie

Szafa kupiona w sklepie nie zawsze spełnia nasze wymagania, szczególnie pod kątem dopasowania do dostępnej przestrzeni. Dlatego nie kupujmy gotowego mebla! Idealnym wyborem będzie szafa narożna na zamówienie, idealnie dopasowana do przestrzeni, w której ma stanąć. Będziemy mogli decydować o każdym jej szczególe, poczynając od gabarytów szafy, po dokładne rozplanowanie jej wnętrza. Potrzebujesz drążka do wieszania ubrań? Nie ma problemu. Chciałbyś wysuwane kosze cargo na bieliznę? A może praktyczne stelaże na buty? Nic prostszego. Firma, taka jak firma INDECO, przygotuje projekt szafy narożnej, która będzie spełniać wszystkie twoje wymagania. Wymierzy, wykona i zamontuje nową szafę, spełniając twoje marzenia o maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Masz szeroki wybór materiałów – szafa będzie odzwierciedlać twoje oczekiwania. A dzięki najwyższej jakości wykonaniu, stanie się dodatkową ozdobą wnętrza.

 Zalety szaf narożnych

Jakie są zalety szaf narożnych poza funkcjonalnym wykorzystaniem kątów? Można w nich zamontować drzwi przesuwne, które gwarantują komfortowe i efektywne użytkowanie szafy.

Atutami tego mebla są również:

  • zaoszczędzenie przestrzeni przy szafie z drzwiami przesuwnymi,
  • zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu,
  • pojemne wnętrza,
  • elegancki wygląd, dopasowany do aranżacji mieszkania,
  • optyczne powiększenie przestrzeni, jeśli zdecydujemy się na lustrzane drzwi,
  • możliwość doboru najkorzystniejszego dla nas sposobu otwierania drzwi.

 Charakterystyka drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne są niezwykle popularnym systemem, wykorzystywanym również w szafach narożnych, ponieważ nie wymagają dodatkowej przestrzeni na ich otwarcie, a przecież właśnie z tego względu decydujemy się na szafy narożne! Chcemy zaoszczędzić miejsce, którego i tak nie mamy za wiele. Dlatego szafę z drzwiami przesuwnymi można z powodzeniem zamontować nawet na wąskim korytarzu czy w sypialni, tuż obok łóżka. Co więcej, drzwi przesuwne pozwalają na ciche zamykanie i otwieranie szafy. To bardzo ważne, kiedy nie chcemy obudzić pozostałych domowników! Przekonaj się sam, jak wygodne jest korzystanie z takiej szafy i bezszelestne rozsuwanie skrzydeł bez konieczności uchylania drzwi.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz