Materiał Partnera

Meblearek – meble na miarę Twojego domu

Meblearek – meble na miarę Twojego domu

Dom powinien być miejscem, w którym czujemy się dobrze. Wyposażenie wnętrza wiec odpowiadać Twoim potrzebom zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Meble stworzone na zamówienie to najlepszy wybór, zwłaszcza przy niestandardowych wymiarach pomieszczenia lub małym metrażu. Sprawdź, jakie meble mogą wykonać dla Ciebie specjaliści z firmy Meblarek – producenci mebli na wymiar z wieloletnim doświadczeniem.

Kiedy warto zdecydować się na meble na wymiar?

Planując aranżacje wnętrza, masz do wyboru meble katalogowe, jak i indywidualne projekty stworzone specjalnie dla Ciebie przez doświadczoną firmę meblarską. To pierwsze rozwiązanie zazwyczaj wydaje się tańsze, ale w ogólnym rozrachunku często bardziej opłaca się zainwestować w meble wykonane na wymiar. Dlaczego?

Przede wszystkim meble na miarę będą idealnie dopasowane do Twojej przestrzeni. W ten sposób możesz zaaranżować wnętrze w stylu, który Ci odpowiada, bez ograniczeń, jakie stwarzają narzucone przez producenta wymiary. Korzystając z usług firmy zajmującej się projektowanie i produkcją mebli, takiej jak Meblearek możesz dobrać również rozwiązania funkcjonalne, które poprawia komfort korzystania z tych produktów.

Kolejną, ważną zaletą mebli na zamówienie jest ich wyjątkowa trwałość. Zarówno materiały użyte do ich produkcji, jak i akcesoria meblowe, takie jak prowadnice, uchwyty i systemy są starannie dobrane przez producentów tak, by spełniały postawione przez Ciebie wymagania, dlatego służyć ci będą bez zarzutu przez długie lata.

Meblarek – doświadczony producent mebli

Przedsiębiorstwo Meblarek to firma działająca na rynku meblarskim od wielu lat. Właścicielem firmy jest  Arkadiusz Kowalski, a jej siedziba mieści się w Drawniu, na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Podczas 25 lat istnienia firmy fachowcy z przedsiębiorstwa Meblarek wykonali dla klientów setki realizacji, nieustannie dążąc do doskonałości. W swoich realizacjach firma ta stawia na jakość wykonania i zadowolenie klienta – poza produkcją mebli specjaliści doradzają także w zakresie projektowania wnętrz. Dzięki współpracy z największymi producentami akcesoriów meblowych końcowe produkty firmy Meblarek zachwycają nie tylko w momencie ich odbioru, ale i po długich latach.

Firma Meblarek wykonuje wysokiej jakości meble na zamówienie:

  • meble kuchenne,
  • szafy wnękowe,
  • meble biurowe,
  • meble łazienkowe,
  • meble dziecięce,
  • zabudowy sanitarne.

W zakres usług tej firmy wchodzi nie tylko produkcja mebli, ale też profesjonalny projekt, zgodnie z potrzebami klienta i doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Opracowanie:
Drawień 5
tel. 608 436 283
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz