Materiał Partnera

Czym wyróżnia się manicure hybrydowy?

Czym wyróżnia się manicure hybrydowy?

Mówi się, że wygląd dłoni kobiety może nam wiele powiedzieć o niej samej. Nie chodzi tu tylko o gładką i pozbawioną przebarwień skórę , ale też o zadbane i starannie pomalowane paznokcie. Profesjonalnie wykonana stylizacja paznokci dodaje klasy i stylu, zaś przerośnięte skórki i odpryskujący lakier sprawią, że będziemy wyglądać niedbale. Spośród wielu rodzajów manicure ‘u, technika hybrydowa cieszy się największym zainteresowaniem klientek. Dlaczego?

Manicure hybrydowy- co to takiego?

Do wykonania manicure hybrydowego wykorzystuje się specjalne lakiery i żele, którymi można przedłużyć płytkę. Niezbędna będzie również lampa. Niektóre kosmetyczki używają lamp emitujących promieniowanie UV, jednak znacznie częściej w gabinetach kosmetycznych spotkamy się z lampami led, które umożliwiają wykonanie wybranej stylizacji w znacznie krótszym czasie. Akcesoria tego rodzaju stosuje się do utwardzania lakierów hybrydowych i topów, które nie wysychają samoistnie tak jak tradycyjne lakiery dostępne w drogeriach. Oprócz podstawowych elementów, kosmetyczka w trakcie zabiegu korzysta również z różnego rodzaju pilniczków, bloków polerskich, patyczków i zdobień, którymi uatrakcyjnia całą stylizację. Jak informuje specjalistka z Atelier Urody „Hrabina”- manicure hybrydowy daje wiele możliwości. Doświadczona stylistka potrafi wyczarować na paznokciach przepiękne wzory, kolorowe grafiki i zastosować efekty, dzięki będą przyciągać wzrok do kobiecych dłoni.

Zalety techniki hybrydowej

Największą zaletą manicure ‘u hybrydowego jest z pewnością trwałość. Utrzymuje się on na paznokciach nawet do trzech tygodni, w zależności od tempa wzrostu naturalnej płytki. Ponadto paznokcie pomalowane lakierem hybrydowym są odporne na ścieranie, złamania i inne uszkodzenia mechaniczne. Kolor wygląda nienagannie aż do usunięcia hybrydy, co pozwala na pełną swobodę w codziennym funkcjonowaniu. Można całkowicie zapomnieć o nieestetycznych odpryskach i zalanych lakierem skórkach. Lakiery hybrydowe umożliwiają tworzenie oryginalnych zdobień na paznokciach, dzięki czemu wyglądają one oryginalnie i stanowią znakomite uzupełnienie każdej wybranej stylizacji i makijażu. Dużym plusem jest także to, że nie trzeba czekać aż lakier wyschnie, po wyjęciu dłoni z spod lampy można śmiało zająć się wykonywaniem codziennych czynności. Wizyta u manikiurzystki to również doskonały sposób na relaks. Warto od czasu do czasu znaleźć chwilę dla siebie i poświęcić ją na sprawienie sobie drobnej przyjemności, jaką niewątpliwie są „nowe” paznokcie.

Opracowanie:
Gliwice, o. Jana Siemińskiego 27 lok. I
tel. 609 444 889
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz