Materiał Partnera

Czy warto wybrać się na wczasy odchudzające? Podpowiadamy.

Czy warto wybrać się na wczasy odchudzające? Podpowiadamy.

Obecnie coraz więcej osób zmaga się z nadprogramowymi kilogramami. Niestety, siedzący tryb życia, przepracowanie, niezdrowe, przetworzone jedzenie – to czynniki, które sprzyjają tyciu. Pamiętajmy, że nadwaga to nie tylko problem estetyczny, ale przede wszystkim – medyczny. Powrót do prawidłowej wagi nie tylko sprawi, że poczujemy się szczęśliwsi i pełni energii, ale także znacznie zdrowsi. Jednak samodzielne odchudzanie nie jest łatwe, a zapracowanym osobom trudno jest znaleźć czas na siłownię i wizyty u dietetyka. Czy warto zatem postawić na wczasy odchudzające?

Wczasy odchudzające, podczas których bierzemy udział w zajęciach sportowych, a dietetyk ustala dla nas jadłospis, to świetne rozwiązanie. Pamiętajmy jednak, żeby wybrać miejsce, które cieszy się renomą i zatrudnia najlepszych specjalistów. Wszystkie te kryteria spełnia Balturia – Jastrzębia Ośrodek Fitness & Spa. Hotel usytuowany jest w malowniczym miejscu, blisko morza. Oferuje najlepszą opiekę specjalistów, atrakcyjne zajęcia, zabiegi kosmetyczne i smaczne, dietetyczne posiłki.

Wczasy w stylu fit

Balturia – Jastrzębia to niezwykłe miejsce, które działa z sukcesami od 1999 roku. Przez ten czas z oferty wczasów odchudzających skorzystało mnóstwo osób, które po urlopie wróciły do swoich bliskich nie tylko wypoczęte, ale także odmienione. Największym atutem ośrodka są zatrudnieni specjaliści, którzy poświęcają dużo czasu i uwagi swoim podopiecznym ipomagają im osiągnąć sukces.

Jak podkreśla Alicja Aftanasiuk-Biedrzycka, właścicielka ośrodka: – Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy czuwają nad wczasowiczami. W skład kadry wchodzą: lekarz ogólny, który kwalifikuje każdego kuracjusza do odpowiedniego rodzaju zabiegów, specjalista odnowy biologicznej, fizjoterapeuci oraz specjaliści rekreacji ruchowej,  prowadzący zajęcia. Ponadto oferujemy skorzystanie z usług terapeutów, kosmetyczek, kosmetologa i dietetyka.

Wyjątkowe zabiegi

Przebywając w ośrodku Balturia – Jastrzębia, można skorzystać także z licznych zabiegów, które wspaniale wpływają nie tylko na nasz wygląd, ale także samopoczucie. Do dyspozycji wczasowiczów są zabiegi antycellulitowe, wyszczuplające, modelujące sylwetkę, oczyszczające organizm, a także ziołolecznictwo i zabiegi relaksacyjne. Wszyscy goście zakwaterowani są w estetycznie zaaranżowanych, komfortowych pokojach. Wczasy odchudzające trwają 7, 14 lub 21 dni. Pozwalają nie tylko odpocząć od codziennych obowiązków, ale także odmienić sylwetkę i styl życia.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz